Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy cigánynak és egy magyarnak...

Egy cigánynak és egy magyarnak általában szép a gyereke?

Figyelt kérdés

#cigánymagyar
2013. febr. 3. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a férjem roma, én magyar, gyönyörű gyerekeink vannak:)
2013. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem hogy a származás meghatározná hogy ki hogy néz ki.
2013. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Általában valakinek szép, valakinek meg nem szép a gyereke.
2013. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem cigánynak is lehet ronda gyermeke, cigánynak is lehet gyönyörű gyermeke!

Ez a szülőkön múlik!

Van fél cigány ismerősöm, nagyon szèp lány, hosszú fekete göndör haja van, kék szeme, csinos, magas, nagyon szép az arca.

Volt félig cigány pasim, helyes volt, jó teste volt, szép kék szeme, és mondd közül, ő volt a legfigyelmesebb, le segítőkészebb pasim!!!

2013. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Akit én ismerek kimondottan ronda, mind a kettő, de előfordulhat, hogy szép gyerek, nem ezen múlik.
2013. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

A cigány gyerekek nagyon szépek ám ha "rendbe vannak rakva"!

Őzike szemek, göndör fürtök, egészséges barna bőr...

/a cigányoknak alapvetően nem a kinézetükkel van probléma/

2013. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

A szomszédunkban az apuka roma, az anyuka magyar, a 3 gyerekük valami gyönyörű, különösen a kislány, hosszú hullámos barna haja és vakító kék szeme van.

Gondolom nem a származás számít, hanem konkrétan a gének, amit örökölnek, és két különböző népcsoportból származó szülőknek igen különböző génjei ha keverednek, abból születhetnek érdekes variációk.

2013. febr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Én azt figyeltem meg, hogy általánosan elmondható, hogy a "keveredésből" kimondottan szép utódok születnek az esetek többségében, bármelyik rasszhoz is tartozzanak a szülők. Persze nyilván nem mindig, és ha két nem túl előnyös külsejű embernek születik gyereke, akkor meglehet, hogy a gyerek sem lesz kimondottan szép, bár már erre is láttam ellenpéldát.
2013. febr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet ezt így kimondani, mert nem lehet előre tudni, milyen géneket örököl a két családból. Lehet két csúnya embernek is szép gyereke, de lehet két szépnek is csúnyácska, kiálló fogú, elálló fülű, stb. gyereke.
2013. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
23%

"Egy cigánynak és egy magyarnak általában szép a gyereke?"


Mint a bulldognak és a magyar vizslának a kölykei: van akinek tetszik, de én maradok a fajtiszta kutyáknál: azoknak fajta szerinti viselkedésük mindig kiszámítható.

2013. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!