Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amelyik lány vonzó, szexi, szép az könnyűvérű is általában és jellemre nem az esetem, míg azok a lányok, akik meg jellemre jönnek be, ők meg külsőre nem vonzanak, hanem taszítanak? Ez mindig így fog lenni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert ezt vonzod be. Csak rajtad múlik.
2013. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos mindig így fog lenni. Mindig is így vant, és így is leszik.
2013. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak sokszor és/vagy sokáig. De mindenkinek megvan a hozzá illő párja max nem hozzá közel, mint nálam is volt/van... Nem is kell próbálkozni, jön az magától, ez kajak így van.
2013. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg úgy van állandóan , hogy azok a pasik akikbe szerelmes voltam, csak szexre használtak, tönkretettek lelkileg az önbecsülésemben....nőiességemet nem éreztem mellettük, hanem hogy megkell felelnem nekik..és sehogyse tudok....akik komolyat akarnak..egyszerúen nem vonzanak, és azok nyomulnak csak...vagy külsőre, vagy belső világra...de főleg külsőre nem tetszenek..megvagyok átkozva..nekem sose sikerül..pedig akikért odáig voltam, nem voltak "adonisz"pasik ahogy szokták mondani....
2013. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok adonisz, de azért tapadnak rám a csajok, csak sajnos nekem ők nem jönnek be vagy külsőre vagy jellemre.
2013. jan. 4. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Szűk körben ismerkedsz.
2013. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor pacsizhatunk...

:)

2013. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a szexisség alatt az ilyen p1csa kinézetű műmacákat érted, akkor igen, azok elég pasizósak,

ha csinos, természetesen szép lányokra gondolsz, akkor viszont nem.

Van egypár nagyon szép, kedves okos lány ismerősöm, egyik sem könnyűvérű.

Ezek a plázamacák viszont más kategória.


A jóképű pasik nagy része IQ nulla. A randa pasik meg kompenzálósak és ezért idegesítőek.


persze vannak jóképű+rendes pasik is, de ritka, mint a fehér holló, pluszban már 25 évesen sokszor vőlegények, nősek. Komoly...

2013. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak oszani tudom a 8-as véleményét, nekem is volt már nem jó képű pasim, hiába voltak helyén a belső értékei egyszerűen nem hitte el hogy nekem ő elég meg mondjuk zavarta a végzettségkülönbség is és folyton kompenzálni akart fél évnél tovább nem bírtam...

a jóképűek meg mind szexre hajtottak és azt hitték ha villantanak egy mosolyt meg meghívnak egy italra egyből hanyatvágom magam, hát erről ennyit, nem könnyű megtalálni az ideális párt aki kívül belül rendben van, egyik nemben sem

2013. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!