Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most őszintén hogy lehet a...

Most őszintén hogy lehet a pampersös babaszépségversenyen összegyűjteni 1700 szavazatot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok ismerős, meg modjuk valaki a múltkor itt kiírta, hogy legyünk szívesek szavazni az ő babájára. Hát én szavaztam. Szerintem még sokan tettek mások is így.
2009. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ugyanis elég körülményes a szavazás, ráadásul heti 1x lehet, és csak 1 babára........
2009. szept. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez az?Én,a férjem ,sógórnőm,kiirtuk az iwiwre,hát a kutya nem szavazott.Xy-nak 768 szavazata van,köv. héten meg 1432.Mondtam a férjemnek, hogy szerintem ez bunda.Szerinte nem csak sok ismerőse van.Volt aki szavazni akart és visszajelezte a gép,hogy ön már a héten szavazott,közben életében akkor lépett be arra az oldalra.Mi már feladtuk Teljesen.Én/mi sem értjük
2009. szept. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ezt én sem tudom megmondani. De az biztos, hogy nem nevezem be sehova a kisfiamat, mert régebben végignéztem pár ilyen oldalt, és szinte mindig a csúnyácska babák vezettek.
2009. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Áá itt szerintem is csalás van. Amúgy ilyenekre már én se nevezem be a fiam, mert ha egyszer szépségverseny, akkor annak a babának kéne nyernie, akit a legtöbben tartanak a legszebbnek, nem annak, akinek az anyukája a legtöbb ismerőst tudja rádumálni arra, hogy szavazzanak.
2009. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó kettővel egyetértek.Épp ezért nem nevezem be ilyenekre a kisfiamat.Nem vagyok elfogult vele szemben de ha idegenek megállitanak hogy milyen szép baba,akkor nem lehet csunyácska:)))
2009. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most néztem az oldalt... milyen érdekes hogy azoknak van több 100 pontjuk akiknél a képen szerepel a pampers pelus vagy csak valami amin rajta van a márka!!!

BUNDA

Jó reklám ezért megbundázzák azokat !!!

2009. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

"Miért ne szavazna rá, hogy elnyerje a

legnépszerűbb PampersŸ baba címet?"


LEGNÉPSZERŰBB!! :-( és nem legszebb. És a legnépszerűbb az, akinek az anyja a lehető legtöbb szavazatot meg tudja szerezni. Ez van.

2009. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!