Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tud egy 14 éves lány...

Hogy tud egy 14 éves lány összegyűjteni 10ezer forintod pár hét alatt úgy hogy senki nem akar neki segíteni ebben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fémgyűjtés. Használt ruhaneműk, játékok eladása.
2011. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Ami neked nem kell, viszonylag jó állapotú és mást érdekelhet eladod. Gondolom van telefonod. Ha kicsit drágább pl 20-30ezres akkor eladod és veszel egy olcsóbbat és még simán marad 10ezred vagy több.
2011. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kopogj körbe a szomszédoknál, ismerősöknél, hogy pár száz forintért szívesen segítesz a ház körüli munkákban, fűnyírás, levélszedés, takarítás, ilyesmik.
2011. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha pár száz forintért akkor beletelik néhány hónapba mire össze jön 10 ezer.

Eladja a nem kellő,még értékes cuccait,segít de nem pár száz forintért,papírt gyűjt és ha lesz papír gyűjtés a suliban vagy a városba/faluba akkor ott leadja.A papírból is ki lehet csikarni vagy 2-3 ezer forintot.

2011. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Válogasd ki a fölösleges,de másnak hasznos kacataidat,ruháidet tedd fel a teszveszre/vaterára. Üvegek gyűjtése amiket beváltasz..

Én a teszvesszel elég sok pénzt összeszedtem,de fontos,hogy normális dolgokat próbálj eladni és ne akarj senkit se becsapni.

2011. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
94%
Szerintem keress a neten valami diák munkát! Van már ilyen 14 éveseknek. Szorólapozás, meg ilyenek. De a jó állapotú cuccaidat amikre már nincs szükséged, nyugodtan eladhatod.
2011. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!