Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik volt álmaid babakocsija...

Melyik volt álmaid babakocsija? Egyáltalán van valahol a neten egy oldal, ahol a lehető legtöbb típus fent van?

Figyelt kérdés

Első gyermekünknél egy Kunert "jó istenért sem vennék többé Lengyel sz@rt" VIP babakocsink volt.


Most kinéztem egy ABC D babakocsit a Brendonba. Nagyon könnyű és jól irányítható. Bár én ugye úgy írom ezt, hogy a tapasztalatom az első újszülött babakocsinkról: egy rakás sz@r volt.


Mégis úgy gondolom, hogy körül járnám még ezt a témát és nézelődnék.

Nem szeretnék megint befürödni.. bár ennél a ....... még az 1940-es években használt is gyöngyszem! :)


2013. febr. 4. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bugaboo
2013. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco Sybmio volt, minden kocsit végig néztünk ez volt ami legjobban bejött. Még a Bugaboon gondolkodtunk.
2013. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A babaholmiolcson.hu oldalon van még sok, én pierre cardin ps647-t vettem, nagyon szeretem, az álom a stokke babakocsi, de az nekem nagyon drága.

Ill. minimano.hu

Üsd be a google-ba a babakocsi szót, képekben sokat kiad.

2013. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ABC Design 3 Tec volt az álom, meg is vettük és nem bántuk meg!
2013. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a kereső rengeteg használt babakocsit hoz ki. Én pedig nem akarok használtat venni.

Órákat eltölthetek kereséssel, nézelődéssel.. de csak a használtak ugranának be elsőnek.

2013. febr. 4. 14:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Graco symbio, peg perego skate, peg perego book plus, Rossz terepre: jane slalom pro, bébé confort high trek.
2013. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 petera6 ***** válasza:
Én még csak nézelődőben vagyok, de a Quinny kocsik jönnek be, meg én is néztem az ABC design-t.
2013. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6 os vagyok elefáni babadiszkont. Ott nézz körül. Az se mindegy hol és mire akarod használni ugyebár:) Én még a chicco trio for me-t is szeretem (városba jobb terepre az is megfelelő)
2013. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A Kunert babakocsit vidéken használtuk, mert akkor ott laktunk. Vidéki város, tömegközlekedés hébe-hóba. Gyalog 10 perc alatt átsétálsz a városon.. szóval nem egy nagy táv.

"Aszfaltos" utak, tele töredezésekkel, mint pl. itthon Pesten. Szóval csodát ne várj ;))


Most van egy PC 610-es sportkocsink. 8 hónaposan vettem a lányunknak.. imádom!

De pl. PC-ből újszülött kocsit nem vennék, mert egyik sem tetszik és szerintem otrombák.

Hát ez van .. nekem még ez is nagyon-nagyon-nagyon számít! :(


Ja és most hazaköltöztünk Pestre. A tömegközlekedést pedig 3. hónaptól hordozóval óhajtom igénybe venni, nem viszem babakocsiba.

Pl. hordozó a lányomnál nem volt .. de most tuti veszek, mert remek eszköz!

2013. febr. 4. 14:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Abc Design babakocsim van és nagyon szeretem. Szerintem jól jársz, ha ezt a márkát választod. A Quinny-k is jók, barátnőmnek van ilyen.
2013. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!