Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik volt álmaid babakocsija...

Melyik volt álmaid babakocsija? Egyáltalán van valahol a neten egy oldal, ahol a lehető legtöbb típus fent van?

Figyelt kérdés

Első gyermekünknél egy Kunert "jó istenért sem vennék többé Lengyel sz@rt" VIP babakocsink volt.


Most kinéztem egy ABC D babakocsit a Brendonba. Nagyon könnyű és jól irányítható. Bár én ugye úgy írom ezt, hogy a tapasztalatom az első újszülött babakocsinkról: egy rakás sz@r volt.


Mégis úgy gondolom, hogy körül járnám még ezt a témát és nézelődnék.

Nem szeretnék megint befürödni.. bár ennél a ....... még az 1940-es években használt is gyöngyszem! :)


2013. febr. 4. 14:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett az ABC design 3-tec, ki is probaltuk, de mar nem vettem meg, mert inkabb sport babakocsi kellett. Az viszont ABC design lett (take off), nagyon szuper volt.

Masodik babahoz egy Mamas and Papas kocsit valasztottam, az is nagyon bejott, de vegul nem hasznaltuk sokaig, mert hamar csereltem sportra inkabb. Azok valahogy kisebbek, konnyebben osszecsukhatoak, konnyebbek, en pedig nagyon sokat buszozok, lepcsozok, setalok, szoval ez szamit.

De az is Mamas and Papas lett.

Nagyon szeretem azt a markat, nezd meg oket. Ugy vettem eszre, hogy ok is csinalna egy fokkal gyengebb kocsikat is, nyilvan arban is olcsobbak azok, viszont a legtobb nagyon jo minosegu.

Mi meg mindig hasznaljuk, bevasarolni tobb gyerekkel vinni szoktam. Ket es fel eves, nagyon sok terhelest kapott mar, de igazabol meg semmi baja. Csak ugy siklik, nagyon konnyu iranyitani.

A harmadi babahoz nezegetem a kocsikat, ugy tunik, hogy most nem leszek markahu, a BUGABOO nagyon megtetszett.

2013. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekunk egy kek bugaboo cameleon babakocsink van. Imadom. A kisfiam hetvegen lesz 3 eves es ha hosszu utra megyunk a varosba vagy egy egesznapos autoversenyre akkor a mai napig visszuk es igy a 14 kilojaval is nagyon konnyen lehet tolni. Soha semmi gondom nem volt vele. A csomagtartoban viszont eleg nagy helyet elfoglal talan ez az egyetlen ami negativ minden tobbi szuper. csak ajanlani tudom.
2013. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Babakocsiból ABC Desing 3 TEC, nagyon szerettem!

Kenguruból pedig Lascal M1!

2013. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Quinny buzz. Nagyon szerettem és szerencsére nyáron születendeő második gyerekünknél is tökéletes lesz. Egybe van a tolókarja egy kézzel irányítható, kihúzható, magas páromnak is jó, meg nekem is, nagy kerekű az itteni vacak járdán is könnyű volt tolni, mivel 3 kerekű nagyon könnyű pörögni-forogni vele, meg lehet fordítani az ülést, hogy felém néz vagy előre, jó minőségű, nem gagyi, egy mozdulattal összecsukható-kinyitható ja és nem mellesleg modern, jól néz ki és nekünk az utóbbi is fontos volt.
2013. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 szter77 válasza:
Bugaboo cameleon. Addig nézegettem a neten, hogy melyik lenne számunkra a legjobb választás, míg elérhetetlen távolságból,elérhetővé került, ugyanis teljesen beleszerettem. :) Most mar lakásunkba varja hamarosan érkező tulajdonosát. :)
2013. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!