Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák! A szülés...

Egyedülálló anyukák! A szülés után mikor lett újra párkapcsolatotok? Gyermeketek elfogadta az illetőt apának? Minden sztori érdekel!

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elég furcsa így a kérdés, mivel a szakítás és a szülés elég ritkán esik egy időpontra.

Szóval nem a szakítástól számítva akarod kérdezni?

2013. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jól van a kérdés feltéve. A téma engem is érdekel, csak még sikersztorim nincs.
2013. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8 es fel evvel a szules utan es en az elso pillanattól egyedülálló voltam.
2013. febr. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint az en sztorim keves van.

Intezetben toltottem a fiatalsagomat,mindennel jobbam vagytam egy gyerekre akit szerethetek,anyj lehetek ahogy anyam nem volt nekem.

Megismertem egy kedves fiut(ekkor voltam 18 eves,onkormanyzati lakasban laktam,volt megtakritott penzem).terhes lettem a fiu lelepett,en meg nem erolkodtem az apasag elismereseert(igy a fiam az en nevemre

kerul es kepzelt apanev lett beirva.eldegeltunk igy 2 evig,majd mgismertem egy olasz fiut akbe halalossan szerelmes lettem(olasz tolmacsnak keszultem akkortajt).4 honap mulva terhes lettem,a szerelemtol nem lattam,megtartottam(szinten egyedul mert a fiu jottent olaszorszag magyarorszag kozott igy egy honapban jo ha 3/4 napot velnk volt.o tamogatott anyagilag,elismerte volna a nagyobb fiam is (erdekes hogy akkor fel se tunk hogy csak kifogasok amiert mg nem jutottunk el a hivatalba).5 honapos volt a kisebbik fiam amikor kijottunk latogatoba.2het mulva eltunt,en a ket gyerekkel kulfoldon majdhogynem penz nelkul.

Annyi penzem volt hogy vagy kifizetem a hotelt meg egy napra meg kaja aznapra....vagy taxit hivok es megprobalok hazamenni.taxit hivtam,kivitettem magunkat a vonatallomasra.mgvettem a jegyet hazafele,beultunk a mc-be mig vartuk a vonatot,itt elkeseredesemben elkezdtem beszelgetni egy fiuval aki nem tetszett d arra jo volt hogy kiontsem neki szivem bajat.a vegen teloszamot csereltunk(esembe se jutott felhivni es nem gondoltam hogy a tortenetem utan o hivni fog)

Hazamentem,osszeszdtem magam ket kisgyerekekkel az oldalamon..

Itt jon a jo resz.az ismeretlen fiu hvott,volt hogy penzt kuldott,csomagokat,benne a gyerekeknek meglepetesekkel.

Rakerdezett nem e akarok kimenni hozza nyaron.hat meg igy is bennm volt a para hogy megint pofara esek.de addig addig gyozkodott mig osszepakoltam es kjottunk......

Es nem kelett csalodjak.azota a ferjem lett a gyerekeket a nevere vette,igazi minta apa ha kell o is kisgyerekke valik veluk egyutt,de azert tud szigoru is lenni.(na ezt hagyjuk,en eleg erdeoes fajta vagyok,

2013. febr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs elkuldtem veletlen....

Szoval en erdekes fajta vagyok,a szigor az en dolgom.

Azota van gy kozos lanyunk is,,otthon feladtam mindent.

Na ez az en tortenetem.ign sokan irigykednek ram az ismerseim kozul,de akkor is azt mondom;mgsznvedtem a joert,es jokor mndtam igen.

(Bocs ez is kimaradt;fiuk nagyon szeretik,apanak szolitjak,o meg bszken ujsagolja mindenkinek hogy milyen okos nagyfia van...milyen gyes a kisfiu,hogy vezetiar a kocsit...

2013. febr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocs a hibakert telorol vagyok
2013. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nem semmi történet, persze h rászolgáltál a boldogságra, ne törődj az irigykedőkkel (bár az is egyfajta elismerés). Én hiszek a sorsban. És a fiaid apái egyáltalán nem is érdeklődnek, teljesen eltűntek?
2013. febr. 5. 10:40
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló, kifejthetnéd bővebben, ha gondolod.
2013. febr. 5. 10:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Nos, vakszerelemes voltam, igy egy rovid kapcsolat 6. honapjaban beadtam a derekam es vallaltam egy tervezett terhesseget. Apuka amikor megtudta, hogy sikerult nagyon boldog volt, aztan a 11. heten meggondolta magat es lelepett. A gyereket 1 hetesen latta eloszor, 2 hetesen utoljara. Nehany evvel ezelott kertem a szuloi felugyeleti joganak megszunteteset, amit meg is kaptam. Tavaly elott oktoberben megismerkedtem valakivel egy internetes barat - tars kereso oldalon. Iden nyar ota egyutt elunk, imadja a gyerekemet es engem is. Ennyi a tortenet. 3. voltam
2013. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Részemről logikus a kérdés, én már egyedülállóként szültem. Öt éves volt a fiam, amikor újra lett kapcsolatom, el is fogadta apjaként, bár ez kicsit fura volt eleinte, mert hát sose volt neki apja, nem volt róla képe, hogy az milyen.
2013. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!