Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal, ahol...

Létezik olyan oldal, ahol gyerekeimnek találhatnék játszótársakat? Ahol rá lehet keresni nemre, korra, lakóhelyre?

Figyelt kérdés
Nincs körülöttünk senki és szeretném, hogy legyenek játszótársaik.
2013. febr. 6. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem tartom valószínűleg, hogy az emberek megadnák az ilyen adataikat, hogy bárki szabadon garázdálkodhasson velük. :)

Számomra elég ijesztően hangzik, ha a személyes ismeretség és szimpátia helyett már a gyerekeknek is a neten kéne társat találni… elképzelem, hogy rákeresek, ki lakik 500 méteren belül, aki fiú, 5 éves, szőke, nyugodt gyerek, a szülei értelmiségiek, és érdekli őket a körömfestés (hogy az anyukával is jóban legyünk, míg a gyerekek boldogan játszanak). :)

2013. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Uhh.. hát ez tényleg ijesztő .. még a gondolat is.. Menj el a legközelebbi játszótére és ismerkedj!
2013. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha nincs körülöttetek senki, ezt mégis hogy gondoltad kivitelezni? Menjenek oda hozzátok, vagy hogy? Merre laktok egyébként?
2013. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Budapest.

Járunk játszóra, de lehet, hogy antipatikus fejem van, mert nem sikerült kapcsolatokat alakítanom vagy már nem tudom, hogy mi lehet az oka.

2013. febr. 6. 14:41
 5/12 A kérdező kommentje:

körülöttünk senki= nincsenek kisgyerekes rokonaink, barátaink, ismerőseink

egy család van, de messze élünk egymástól

2013. febr. 6. 14:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy létezik. De keress olyan anyukás fórumot, ahol a te gyerekeiddel egyidősek a fórumozó anyukák gyerkőcei, és próbál becsatlakozni. Hátha lakik valaki a közeletekben.


Egyébként melyik kerületben laksz, és mennyi idősek a gyerekeid?

2013. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a budapesti anyukák egyáltalán nem barátkozóak, én másfél év alatt gyakorlatilag 1 anyukával tudtam "barátságot" kötni, de vele is a bölcsiben ismerkedtünk meg. Vidéken teljesen más, sokkal összetartóbbak a családok ha van kisgyerek.
2013. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A fórumozás (amit a 6. hozzászóló írt), tényleg jó tipp, próbáld meg!


Bocs, mostantól off leszek! Elgondolkodtatott a 7. hozzászóló válasza, hogy a bp-iek kevésbé barátkozósak, vidéken jobban „összetartanak”. Az az érdekes, hogy nekem az, hogy valakinek szintén gyereke van, még nem alap arra, hogy barátok legyünk. Ahogy az sem, ha valakinek monjuk ugyanaz a munkaköre vagy végzettsége, mint nekem. Persze, nyilván jó fej vagyok az ovistársak, iskolatársak szüleivel, de csak az iskolában találtam olyat, akivel úgy érzem, tényleg egy húron pendülünk, és akár még barátok is lehetünk. Mert az anyaság csak egy szerep az ember életében (legalábbis az enyémben), a barátsághoz viszont nem kell, hogy egyezzenek a szerepek, viszont kell valami más. Ezt még nehezíti, hogy az embernek felnőtt korára már igazán kialakult baráti köre van, és ő maga is „kialakult”, tehát sokkal nehezebb hozzá passzolókat találni.


Persze értem, hogy a kérdező a gyerekének szeretne társakat, ez jogos, de szerintem nem kell erőltetni, ha – amint sejtem – még 3 év alatti, épp elég neki, amennyit a játszótéren találkozik gyerekekkel.

2013. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
(A „monjuk” az valójában „mondjuk”. :)
2013. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

5 éves és 1,5 éves. :)

A XI. kerületben lakunk.

A barátaim...az utóbbi években 1,5 évtizedes barátságok szakadtak meg az életemben. :(

2013. febr. 7. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!