Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A rasszizmust egy 13 éves...

Aramnd kérdése:

A rasszizmust egy 13 éves gyereknél hogy kezelik?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Neveléssel.
2013. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az egyik gyerek hall otthon dolgokat rasszista apukától, aztán mondja tovább az iskolában, a másik gyerek meg mondja otthon vissza. Ez a helyzet,ha jól értem és te vagy a nem rasszista szülő.

Egész egyszerűen le kell ülni vele beszélgetni, ami gondolom még nem történt meg és helyre tenni az értékrendjét, hogy ne az iskolában, hanem az otthon hallottak legyenek a gyerekednek a meghatározóak. Nagyon fontos, hogy otthonról ki, mit hoz. Ez egész életében elkíséri

2013. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak azért mert jelen esetben én vagyok 13 éves és sajnos az iskolában elsütöttem néhány dolgot
2013. febr. 6. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mindegy, hogy rasszista vagy (13 évesen elég valószínűtlen), vagy rasszista "poénokat" sütöttél el.
2013. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyából olyasmi csak többet a kelleténél amit hallotak a tanárok
2013. febr. 7. 05:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem a tanároknak kéne kezelni, hanem neked. Mondjuk azzal, hogy bocsánatot kérsz például a tanártól, aki hallotta, és megmondod, hogy nem komolyan gondoltad, és belátod, hogy ilyennel nem illik viccelni.
2013. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!