Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 4-5 éves korú gyereknél...

Egy 4-5 éves korú gyereknél normális, ha még hisztizik? Tiétek szokott?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 14:34
 1/10 A kérdező kommentje:

Az enyém igen.

Amúgy udvarias, vidám, kedves, nagyrészt szófogadó kislány, imádja az öccsét, jól, ügyesen bánik vele, szinte, mint egy anyuka, oviban sincs vele semmi gond, ott nagyon jól viselkedik, de időnként semmiségeken tud hisztizni.

2013. jan. 27. 14:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Enyém is néha-néha belekezd, de le tudjuk hamar állítani.. :) (pld. jó, ha ezt nem fejezed be, nem megyünk át a barátnődhöz!, stb.) 4 éves múlt. Kislány.
2013. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha fáradt, akkor szokott.
2013. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém már 5,5 éves fiú, és szörnyen tud hisztizni. Amúgy értelmes, okos gyerek, de sajnos sokszor rájön a hiszti apró dolgok miatt.
2013. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
enyém is szokott néha.4 lesz márciusban.De a felnőttek is szoktak:)
2013. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyáron lesz 4 a fiam, de még nagyon hisztis.

Unokatestvérem lánya januárban lett 6 és hisztisebb, mint a fiam. Rendesen földön fetrengős hisztijei vannak.

2013. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kolosi robert válasza:
Anyakent azt hittem,hogy nem kell cselhez folyamodni a gyerekek neveleseben.En elkestem,de ma mar tudom,hogy nem hisztiznek azok a gyerekek ahol a szulo hagyja a csemetet hogy valaszthasson 2 dolog kozott. Annak nincs miert hisztiznie.Ez szuloi strategia,probaljatok ki,ha jol at van gondolva sikerulni fog.A masik pedig hogy az eletkornak megfelelo elvarasaitok legyenek.Sok esetben a nagyobbtol tobbet varunk el,es nem gondolunk arra,hogy egy masik csaladban az O eletkora a kevesebb.
2013. febr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sokat segít a következetesség. Ha van egy "problémára" olyan megoldás, amit a hisztivel kiválthat, akkor azt teszi. A mind a két szülő következetesen ugyanazt engedi vagy tiltja meg, akkor nem fog hisztizni.
2013. febr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az is normális, ha egy 15 éves hisztizik.....
2013. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én csak 21 vagyok, és nincs gyerekem, de a szomszédunkban lakók kislánya most 7 éves, a hiszti napi szinten megy. Csodálatos arra kelni, hogy egy kislány teli torkából üvölt, hogy ő a piros harisnyát akarja felvenni a fehér helyett -.-
2013. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!