Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babadolgokat és játékokat hol...

Babadolgokat és játékokat hol vásároltok neten leginkább? Miért zárnak ki a Vatera/Teszveszről? Ti is jártatok már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Babadolgokat és játékokat hol vásároltok neten leginkább???

Nem értem, hogy miért, de kizártak a Vateráról/Teszveszről.

Nem tudok másnak a számlájáról utalgatni, nincs lehetőségem új gépet és előfizetést vennem, hogy visszakerüljek.

Becsületes voltam, de volt egy ember aki ki akart záratni, hiába írtam az Allegroupnak, hogy regisztráció leüt kilép 4 perc alatt és pár nap múlva negatív.

Érdekes hasonlóságok voltak a regisztrált nevek alatt is, de nem érdekelte a Vaterát. Pedig azt hittem, hogy korrektek.

Ti is jártatok már így, hogy 358 pozitív mellett 16 negatív után kizártak???

Köszönöm, ha őszintén válaszoltok!!!


2013. febr. 7. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,h miért zártak ki,csak volt vmi oka,mi onnan vásárolunk szinte mindent a 3 lányunknak,a héten vettünk 7db készségfejlesztőt.Karácsonyt is onnan intéztük,szerencsére eddig nem futottunk bele csalókba.
2013. febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért zártak ki, mert ez a csaj, de sajnos nem tudom, hogy ki, mindig alám tett, így ahogy leírtam.

Nem vagyok csaló!!!

Más oldalról nem is vásárolsz?

Te el is adsz???

Köszönöm

2013. febr. 7. 00:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi is onnan vásárolunk, nem volt még soha gondunk.


Nem tudom mi miatt zárhattak ki, azért ahhoz szerintem elég alapos indok kell.


Miért kéne új gépet és előfizetést venned? Ezt nem értem. Beregisztrálsz egy új mail címen egy tök más felhasználónéven.

2013. febr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kizáráshoz azért komoly indok kell. Ha meg az előadóval/vásárlóval nem voltál megelégedve, miért kellett 16szor belemenni az üzletbe?
2013. febr. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Én innen szoktam rendelni.

A kizárásodhoz sajnos nem tudok mit mondani, nekem 398 tranzakcióm volt eddig, igaz nincs negatívom, csak egy semlegesem.

Esetleg a 16 negát sorozatban kaptad, szabálytalan aukciókat indítottál, megtévesztő voltál, nem fizettél, stb…, ezért valaki jelentett.

2013. febr. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint valamiben tényleg hibáztál ha kizártak, és a 16 negatív nem kevés!!!!


Zsibvasar, jofogas aprod nagyon sok oldal van, Hol lehet venni babás dolgokat

2013. febr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ezeket az oldalakat,mert nem jók!Mi az,hogy licitáljak és a többi hülyeség????


JÓFOGÁS,APRÓD kinézed a cuccot,felveszed a kapcsolatot az eladóval,látod az árát,eldöntöd kell nem kell,megbeszéled a találkozót és megveszed vagy nem.Sokat vásásroltam és eladtam ezeken az oldalakon,mindig személyesen találkoztam,hozták,vittem a cumót,amit meghirdettem.Tetszett,megvették/megvettem.

Semmi regisztráció,semmi kizárás,na meg licitálás!!!!a hajam az égnek áll ha 50 forintot kérek ,akkor annyi,ha meg 1000 akarom eladni,akkor annyiért,se több se kevesebb,ha drága akkor keres/keresek olcsóbbat,ha nem akkor megveszem/megveszik.Egyszerű mint az ágyba X@rás.

2013. febr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16 negatív??? Bocsi de az rengeteg hogy sikerült annyit összeszedni? Én Kb. 3 éve vásárolok és eladok is egy darab negatívom nincs és ügyelek rá hogy ne is legyen. Akinek 3-4 negánál többje van attól eleve nem vásárolnék és nem szeretném ha vevőm lenne. Talán ezért tiltottak ki mert sorozatban kaptad őket. Egy két negatív még belefér vagy jó mondjuk 3-4 mert mindenki akadhat össze h.lyékkel már bocsánat de 16...
2013. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tiszta, hogy mivel tettek alád, részletezd lécci!


16 negatívot miért kaptál? Ez rengeteg, ilyen arányú eladótól én spec nem is szoktam vásárolni.

2013. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lassan 10 éve vaterázom és 1db negatívom van. Szerintem a 16 nagyon sok. A kizárást meg meg kellett indokolniuk!
2013. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!