Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti vettetek már...

Anyukák, ti vettetek már teszveszről ruhát esetleg játékot? Csak engem vágnak át sorozatban?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy játékcsomagot, az volt a leírásban, hogy látszik kicsit a használat, de nagyon szép, nagyon jó állapotban van. Fisher járássegítő kutyus. Meg sok zenélő villogó kütyü. Na meg az is oda volt írva, hogy tökéletesen működik. Erre ki bontom a csomagot (amit egy héttel később adott fel mint meg volt beszélve, persze én utaltam időben) és megláttam azt a borzalmat a dobozban. Ütött kopott, festék rajta alig, tiszta retek az összes. Domestossal sikáltam át mindet. Mindbe raktam elemet, a fele nem is működött. Nem ezek voltak a képen. Azt a választ kaptam, biztos a postán sérültek meg! ??? Kérdem én hol lettek ilyen retkesek?

A másik meg, hogy rendeltem bodykat. Azt írta folt és szakadás mentesek. Persze mind kakafoltos volt. Volt amelyik nyaka is foltos volt.

Rendeltem egy kabátot a kicsinek hétfőn, még az nap utaltam a pénzt. Azt mondta kedd reggel fel adta esőbbségivel. Se híre se hanva. Múlt héten rendeltem egy hálózsákot, az állítólag hétfőn került feladásra. Annak sincs híre.

Nem hiszem el!!! Csak engem vágnak át folyton???

Ezek olyan eladók, akiknek csupa pozitív van! Nem mernek nekik negatívat adni vagy mi? Vagy csak én vagyok az a balek akit mindenki át ver?


2012. nov. 9. 17:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom hogy ilyen tapasztalataid lettek

igazán elképesztő nekem nem lenne pofán, na mindegy...

én kizárólag személyesen intézem a netes vásárlásokat

ha túl messze van és nem éri meg lemondok róla

2012. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

jaj még azt nem írtam a ha valaki átvágnak szerintem a férjem elautózna akárhová hogy helyre tegye az illetőt

(ettől néha félek is egy kicsit hogy ilyen vehemens :)

2012. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Pontozd le őket a p...-ba!!! Na, én ezért nem rendelek netről ilyen dolgokat. Ez az én pesszimizmusom, de én szeretek mindent személyesen megnézni, megfogni stb.

Azért sikeres további vásárlást. Remélhetőleg ami még úton van az olyan lesz amilyennek mondták is.

Üdv.

2012. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
en sosem mertem kiprobalni pont ettol tartottam,inkabb elmegyek egy jo kis turiba es ott legalabb latom mit veszek,egy csomo jo minosegu cuccot talaltam es jatekot is.szinte kivetel nelkul el tudtam rakni amikor kinotte a nagy fiam most meg ujra elovettem a picimnek es mosas utan meg mindig szepek.
2012. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Én már rengetem dolgot vettem vaterán-teszveszen. Babakocsitól megkezdve játék-ruha-babakaja, meg az ég tudja még mi minden. Nekem - egy-egy elkeveredéstől eltekintve - nem volt gondom.

Légy sokkal elővigyázatosabb. Rendelés előtt nézd meg az eladó értékeléseit. Különös tekintettel arra, hogy hány eladása volt már, illetve hány negatív értékelést kapott, és miért.

Ha ez a "látatlanba" vásárolás nem megy, vagy nem szeretnél több $-t és bizalmat fektetni bele, akkor ajánlom, hogy próbáld úgy szűkíteni a keresést, hogy személyes átvétel legyen, lakhelyen, vagy ott, ahol megoldható. Praktikus előre érdeklődni, hogy mikor-hol (nagyjából) oldható meg az átadás-átvétel, valamint, hogy ha a leírásnak nem felel meg a termék/nem tetszik a színe/nem jó a mérete akkor még sem szeretnéd megvenni.

A már létrejött üzletekkel kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy próbáld meg visszakérni a $ és visszaküldeni a cuccokat (aminek a költségét az eladónak kell állni, mivel valótlant állított). Ha nem megy bele, akkor egy szép kövér negatívval részletekbe menően értékelj. Ha pedig még a terméket sem kaptad meg, akkor (postai érdeklődés és panasz után) lehet menni a vaterához panaszra, és ott tovább lépni.

Kitartást!

2012. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Először én képeket néznék, h vannak-e róla fotók? Kép nélkül meg se rendelném.

Csakis úgy áll az üzlet, ha vagy személyesen van az átvétel, vagy utalok előleget a többit meg akkor, ha megkapom.

Aztán ha ilyen termék jönne meg, h ütött kopott meg koszos, vágnám vissza dobozba azt' küldeném is vissza a feladónak.

2012. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Néztem, hogy van egy csomó pozitív. De így is megszívtam. Tuti nem veszek semmit most már netről.
2012. nov. 9. 17:21
 8/25 anonim ***** válasza:

Én eleve csak olyat veszek meg amiről sok és közeli kép van. Kifejezetten rákérdezek, biztos úgy van e ahogy a leírásban van, mert ruhánál pl. kinek mi a használt, jó állapotú lehet hogy az amit én már a kutyára nem adnék rá.

És az ára is árulkodó...ezért a nagy csillogó zenélő játékcsomagért pl. mennyit fizettél? Mert azért ha pár ezer ft akkor erősen gyanút fognék hogy vmi bibi van...

amúgy nekem több száz adás vételem volt már, és néhányszor szívtam csak meg.

2012. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én eddig csak 2x rendeltem a vaterán, igaz több egyszerre több eladótol. Az elsőnél minden szupi, a babaruhák szép, megkímélt állapotban voltak. De a második rendelés elég kiábrándító volt. Az egyik eladó szerint a márkás pulcsi állapota szinte új - amit én láttam az egy agyonhordott, kinyúlt rongydarab volt, a gombok körül lukakkal. A férjemnek nem is mertem megmutatni. Az egyik mellényen pedig kimoshatatlan foltok vannak, viszont az eladó szerint utcai viseletnek tökéletes.Mi max a játszótérre fogjuk használni... Ja, a fotókon minden szuperül nézett ki.Szóval legközelebb én inkább személyesen fogok vásárolni, így legalább elkerülhető a zsákba macska.
2012. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor kezdtem a teszveszezést amikor várandós voltam a most 2,5 éves kislányommal, tehát kb. 3 éve.

Több száz adásvételem volt már ez idő alatt, tegnap és ma is jött a postás.:)

Szinte mindent így vettem, járókát, légzésfigyelőt, rengeteg játékot, ruhát (ezt ritkán), babamérleget, sterilizálót, elektromos mellszívót és még sorolhatnám.

Ha végiggondolom pár alkalommal csalódtam kicsit, de utólag mindig tudtam, hogy én nem voltam elég körültekintő, annyira azt akartam hinni, hogy a termék szép, hogy annak is láttam, pedig homályosak voltak a képek,volt már negatív értékelése az eladónak, stb.

Erről leszoktam, meggondolatlanul már nem vásárolok. Ha valami nagyon tetszik és nem vagyok biztos valamiben, inkább rákérdezek. Ha nem kapok választ vagy nem olyat amire számítottam, akkor inkább hagyom a csudába, úgyis van mindig másik lehetőség.

A 3 év alatt eddig mindent megkaptam, még azokat is amiket sima postával kérek, és tőlem is megkapott eddig mindent mindenki.

Természetesen a ruhák nagy részét turiban veszem, szinte mindent, de az egyéb használt dolgokat nincs hol megvenni.


Én épp tegnap vettem hálózsákot, személyesen mentem el érte, gyönyörű:) Igaz, 2250 Ft volt, vastagon bélelt plüss, és jó nagy, bőven megérte az árát.


Sajnálom, hogy csupa rossz tapasztalatod van, remélem ezért nem adod fel és megváltozik a véleményed.

2012. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!