Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Chipolino miami vagy espiro...

Chipolino miami vagy espiro magic?

Figyelt kérdés

Könnyű kocsit keresek és olyat ami azért boldogul a kicsit rosszabb úton is.

Tapasztalatokat ha írnátok ezekről, tök jó lenne.


2013. febr. 9. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van szuper,stabil,mindenhol boldogul Chippolino Ava
2013. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekunk espiro magicunk van, zold. Kb 1-1,5 eve hasznalom, meg vagyok vele teljesen elegedve! Elmegy a rosszabb utakon is, kenyelmes a gyereknek, sot neha mindkettot belerakom ha elfaradnak (1.5 es 3 evesek), konnyu iranyitani, kis helyet foglal a csomagtartoba, stb stb. Csak pozitiv amit el tudok rola mondani. Amugy mar elado sorba kerult, ha erdekel irj privit. :-)
2013. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az espirot próbáltad lépcsőn felhúzni? Lehet?
2013. febr. 15. 19:27
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és hány kg? Le tudod mérni? Mert valahol 6 van ahol 7 kg-t írnak. Nem mindegy :) egy szép húsos babánál :D
2013. febr. 15. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Bocsi, h eddig nem valaszoltam. Vicces, de pont 6,5kilo, tehata ketto kozott van pont. :-) Lepcsozni nem sokat szoktam, de neha azert kell, akkor nincs vele gond, fel tudom huzni siman. Kerdezz nyugodtan ha erdekel meg valami.
2013. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!