Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy mellű Anyukák! Ssoptatás...

Nagy mellű Anyukák! Ssoptatás miatt nektek megereszkedett a melletek? Elsősorban azokra lennék kíváncsi, akik több, mint egy évig szoptattak.

Figyelt kérdés
Én a 2 gyermekemet összesen 42 hónapig szoptattam, a kicsi még szopik. Iszonyat megereszkedett a cicim. Nincs súlyfeleslegem, 170 cm vagyok,57 kg.
2013. febr. 11. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz én csak 8 hónapis szoptattam, de nekem csak annyit válozott, hogy nagyobb lett lógni nem lóg. Mondjuk az is kérdés neked mi számít nagynak:)
2013. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem 80 D volt mindig. Most is az, de melltartó nélkül csúúúúnyák. :(
2013. febr. 11. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés, engem is érdekel.

85E-s melltartót hordok most is, terhesség előtt "csak" 85DD-s volt kényelmes, vagyis gyakorlatilag semmit nem nőtt a mellem, ugyanazokat a melltartókat hordom.

Még szoptatok, kíváncsi vagyok mi lesz, ha abbahagyom, eddig nem látok változást.

2013. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Nekem 90H volt, majd mikor megszületett a fiam, elkezdtem szoptatni akkor 80I lett és ez a méret megmaradt a mai napi (párom legnagyobb örömére) pedig már rég nem szoptatom. De szerencsére a formája is maradt.
2013. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyiküket 20 hónapig,másikukat 22 hónapig szoptattam.A szoptatás elhagyásakor drasztikusan (2 nap leforgása alatt)megváltozott a mellem struktúrája,puha "üres" lett,szörnyűnek láttam.De aztán egy pár hónap múlva valahogy regenerálódott,és visszaállt a formája.Kicsit megereszkedett de az inkább tudható a koromnak,génjeimnek mint a szoptatásnak.(85C)
2013. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem most van 85 D 2 gyerkőcöt szoptattam igaz minegyiküket csak 8 hónapig. de így visszagondolva tudom mit rontottam el, hogy így megereszkedtek. Mindkétszer rengeteg tejem volt az elején és az elsőnél még tapasztalatlan voltam, szerintem túl sokat és túl üresre fejtem mindig a cicim, így nem bírta azt a napi szinten több méretváltozást. Már 6 éve ilyenek, most 10 hónapja nem szopizik a kicsi, már csak le kellene fogynom aztán irány dr Gáspár Levente aki rendbehozza amit elrontottam. amúgy lógó cicivel, őszintén szólva kínszenvedés jó melltartót találni, mert a nagyon félkosarasból kibuggyal, vagy túl rondán összenyomódik, és max marad a nagyifazon ami tart rendesen. Még a méretemben sem vagyok így biztos...
2013. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 24 hónapig szoptattam és rengeteg súlyfeleslegem volt/van/lesz.

Nem ereszkedtek meg még a melleim, de 6 éve mindenhol (kivéve a fürdőkád) mindig melltartó van rajtam. Erős, jól tartó melltartóim vannak és gyakran cserélem őket. Melltartóban szoptattam, azóta is melltartóban alszom...

Ez a titok, nem szabad hagyni, hogy a gravitáció dolgozzon.

A szoptatástól nem ereszkedik meg.

2013. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!