Holnap valentin nap?

Figyelt kérdés

Nektek is rosszul esne ha egy szál virágot vagy bonbont vagy felköszöntést se kapnál? tavly se kaptam a férjemtöl és nagyon rosszul esett. detto olyan mint ahogy névnapomor se köszöntött fel

csak azért mert ő utálja az ilyen ünnepeket mint a névnap szülinap, valentin nap


2013. febr. 13. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hétköznapokban minden oké, akkor én nem csinálnék ügyet a Valentin napból. Ha ő ezt a napot nem szereti, akkor minek alakoskodna?
2013. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A Valentin nappal még nincs bajom, igazából engem sem zavar, ha azt nem tartjuk.

De egy névnap vagy főleg szülinap azért számít. Olyankor jól esik, legalább a felköszöntés, ha már ajándék nem is...

Párom sincs oda az ünnepekért, de tiszteletben tartja, hogy a család fontosnak gondolja, és ehhez tartja magát.

2013. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Valentin napon nem vagyok kiakadva, mert lassan annyi ünnepet kitalálnak, hogy miden héten lesz...Még annyira a névnapon sem, a szülinapon viszont igen !
2013. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem bizony rosszul esne ha valentin nap,névnap,szülinapomon ,nem hozna valami finomságot,nekem ,ajándékba .
2013. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Lassan egy hete hogy összevesztünk, igazságtalanul leüvöltötte a fejem, a családom szidalmazta. Azóta nem nagyon beszéltünk. Szeretném, ha más nem is de holnap legalább bocsánatot kérne amiért bunkó volt.

Mindenesetre én célzásként fasírtot fogok csinálni.

Névnapból nem szoktunk nagy ügyet csinálni. Nőnap, Valentin nap csak egy boldogat puszi van. A szülinapra vagyok hárklis egyedül, na az enyémet zsinórban elcseszte már két éve, ha most is eljátssza, pipás leszek, nagyon.

2013. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem esne rosszul,mert én is utálom a Valentin napot
2013. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem esne rosszul egyáltalán. A névnap más. Akkor rosszul esne, vagy anyák napján, ha nem figyelnének rá a gyerekekkel. Nekem amúgy sem szimpatikus ez a Valentin-napozás.
2013. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sose tartottunk valnetin napot, ált azt se tudom mikor van, csak ha hallom vhol, h ja ma van, Nyálas hülyeség
2013. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az év 364napján tojik rám, ezért a "szerelmesek napján" ne játssza az eszét minden hülyeséggel.

Én se teszem.

2013. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy a Valentin nap. Nem foglalkozunk vele. Névnapra örülök egy csóknak, ölelésnek, szülinapon egy szál virágnak, én meg sütök valami finomat, így jó nekünk.
2013. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!