Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap valentin nap, de miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap valentin nap, de miért fújják fel ennyire?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fogyasztói társadalom
2012. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BlackSword ***** válasza:
Most mért ne lehetne egy nap a legszebb érzelemé??? És különben is miért fáj ez Neked???
2012. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmes pároknak minden nap lehet a legszebb érzelemé, nem kell ehhez egy kitűzött nap.


Egyszerűen része lett a kultúránknak, mint a Facebook.

2012. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi nem nagyon ünnepeljük. Bár én néha azért szeretném, elég romantikus alkat vagyok
2012. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindennek van napja, Föld napja, az állatok napja, az AIDS elleni világnap és még sorolhatnám. Miért ne lehetne a világ legszebb dolgának is egy napja? Csak mert sok single van, még nem kellene elítélni. Nekem sincs senkim, mégis szépnek találom, hogy van egy ilyen nap is. A fogyasztói társadalomnak is sok köze van ehhez, de mégis a szerelmeseknek is van mit ünnepelniük. Akik szeretik egymást, azok a többi napon is szeretik,és akinek nem tetszik, annak ezzel az erővel a karácsony, a húsvét, meg még a munkanapok sem tetszhetnek.
2012. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bánomisén ***** válasza:
Azért, hogy többet költs. Ahogy az első mondta, fogyasztói társadalomban élünk.
2012. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én sem tudom, ez olyan, mint a karácsony. meg az ajándékok, ha valakit szeretsz, nem csak karácsonykor, meg valentin napon lehet ajándékozni, meg mondani a másiknak, hogy szeretlek.
2012. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy több édességet adhassanak el a boltok :')

És hogy az egyedülállók még rosszabbul érezzék magukat.

2012. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BlackSword ***** válasza:

De sok unatkozó kiégett ember van ma fent... Senki sem állítja, hogy a szerelmesek csak ezen a napon mondják a másiknak, hogy szeretlek, meg csak ezen a napon lepik meg egymást...

Másrészről viszont ha annyira nem tetszik, akkor ne vegyél róla tudomást... Én is így vagyok a megasz@rral, a csillag vajúdikkal, meg az összes ilyen szeméttel...

2012. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt,"kik fújják fel ennyire?". Láttam,hogy facen,meg demotiválon és hasonló blogokon elindultak a posztok amik szidják a Valentin napot.Ha az utcán is szívnek beöltözött emberekbe ütköznék,vagy minden oszlop csodálatos szív alakú lámpával lenne feldíszítve,akkor megérteném,hogy azt mondod "felfújják".De így pár blikkfangosan elhelyezett posztból levonni ezt a konklúziót.Furcsa...
2012. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!