Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti egyformán szépnek látjátok...

Ti egyformán szépnek látjátok mindegyik gyereketeket?

Figyelt kérdés
Az anyukának ugye a gyereke a legszebb. De mi van ha külső szemmel nézve az egyik gyerek sokkal szebb mint a másik, egy édesanya hogy látja ezt?
2013. febr. 13. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én egyformán szépnek látom őket, vagyis egy kicsit másként, mert egyik lány, másik fiú. A lányom csodaszép ábrándozó tekintetű kis hölgy, a fiam pedig igazi huncut kis csibész, ami már most is látszik tekintetén, igazi vigyorgós, helyes kis pasi. :)))
2013. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)))
2013. febr. 13. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Két gyerekem van, egy fiú és egy lány. A legszebb kislány és a legszebb kisfiú a világon.


Más gyerekéről már elérő véleményeim vannak.

2013. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is egy fiam és egy lányom van és ugyan olyan gyönyörűnek látom őket :)...régen féltem mi lesz ha csúnyák lesznek, de ma már nyugodtan várom a harmadikat mert két ilyen szép gyerek után már nem félek :DDD
2013. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Lehet megkövezni (lelőni) de én látom, hogy a nagyobbik lányom szebb, mint a kicsi. Mindkettőt szépnek látom, szeretem, de nem vagyok vak. A volt férjem is helyesebb, mint a férjem, a közös lányunk is szebb Ez nem befolyásol semmit. A szépség csak egy dolog, aminek nagyobb jelentőséget tulajdonítunk mint kellene.

A célom, hogy mindkét gyerekem értékes ember legyen. De ha az egyik jobbá fog válni, azt is látni fogom. Elfogult vagyok velük természetesen, de attól még látok :)

2013. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Két lányom van.A legszebb,legokosabb,legügyesebb lányok a világon.NEKEM.A barátnőmnek pedig az ő gyereke a legjobb.Ezzel mindenki így van.
2013. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Két kisfiam van, és egyformán szépek! A nagyobb már most egy szívtipró, igazi kis vagány, kis gödröcskével az arcán! A kisebbik egy törékeny porcelánbaba, hatalmas szemekkel.

Teljesen más személyiségek, de külsőleg egyformán szépek. Nekünk Apával a legszebbek! :)

2013. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 porcukormókus ***** válasza:

Hat persze..:) Egy fiu, egy lany; tokeletesek, nah.. :)

De az egeszben az a legviccesebb, hogy a hibaikat is MINIMUM cukinak tartom..

Osszehasonlitani meg nemigazan tudom oket, mert sem a koruk, sem a nemuk nem azonos.

2013. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!