Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsonykor mindegyik óvónőne...

Karácsonykor mindegyik óvónőnek és dadusnak viszetk ajándékot, vagy csak annak akit valóban szerettek te is gyerek is, valóban jó óvónő dadus?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg annak akit szerettek kicsit nagyobbat.Vagy mindenki egyformát kap függetlenül a szimpátiától.
2012. dec. 9. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenki egyformát kap, esetünkben egy-egy üveg házi narancslekvárt egy apró karácsonyfadísszel.
2012. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagy mindegyiknek, vagy egyiknek sem. azért szerintem elég gáz, ha az egyiknek viszel, a másiknak nem. akkor inkább már egyiknek sem.

nekem égne a fejem a másik előtt, aki nem kapna.

2012. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy mindegyiknek, vagy egyiknek sem!

Meg lenne rólad a véleményük ha csak 1-nek vinnél, hol ott lehet te nem látod, de a többi többet foglalkozik a gyermekeddel!

Ha csak 1nek viszel, utánna biztos a másik kettő nem foglalkozik majd a gyermekeddel, mert ha te megkülönbözteted őket, akkor ők is!!!

2012. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdés pusztán elméleti volt, mert gyakran olvasom hogy azért kapnak mert kedves, aranyos, jól bánik a gyerekkel.De a tapasztalatom az hogy ritka hogy akár a szülő akár a gyerek mind két óvónőt szereti, általában az egyik mindig "gonosz".
2012. dec. 9. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
én mindkettőt nagyon szeretem, és a lányom is. Bár a lányomnak azért van kedvence, de a másikat is kedveli.
2012. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegnap vettem a kèt óvónőnek, és a Dadusnak ajándékot. 2 bonbont, 1 kávét, 3 egyforma csomag lesz így, 1500-1500-1500 értékben.

Tényleg mindd a hármukat egyformán szereti a lányom, és én is, mindd nagyon kedves, rendes!

A " gonosz" sem gonosz, aki az előző Oviban volt, hanem szigorú, megköveteli a dolgokat, az engedékenyebbet mindig jobban szeretik a gyerekek, de nem biztos hogy az javukra válik!

2012. dec. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyformát egy értékben!

Nálunk mindkét óvónőt nagyon szereti a gyerek, és a két saját csoportos dadust is + van most 3 gyakorlatos lányka, még nekik is viszünk a gyerek kérésére!

A fiamnál a bölcsiben is mindkét gondinéni + a dajkanéni is kap, és még a konyhásoknak is viszünk egy nagy bonbont meg egy kávét. mindenki más személyre szóló sk ajándékot kap, amit a gyerekkel készítettünk. minden évben így csináljuk, imádják, készülnek rá, várják hogy milyen örömöt tudnak hozni a kis ajándékaikkal. És idén még egyszer sem hallottam tőlük, hogy eztmegaztkakarokkarácsonyra... csakis arról szól nekik, hogy meglepjük egymást meg akiket szeretünk:)

és ebbe bizony az összes pedagógus beletartozik, aki hangyahajszálnyit is törődik velük. Más lenne a helyzet, ha szerencsétlen módon olyan óvónénink lenne akik kifejezetten nem kedvelünk, de ajándékot akkor is ugyanúgy kapna, mint a többiek, az tuti!

2012. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!