Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek peteérés környékén...

Nektek peteérés környékén hány napig fáj a hasatok?

Figyelt kérdés
Nekem már ez a 3. napja, hogy fáj, görcsöl, elvileg csak holnap-holnapután lenne peteérésem. Az lehet, hogy már ennyivel előtte fáj és csak akkor lesz? Vagy már most van valószínűleg? Más rá utaló jel nincs, szinte semmi folyásom sincs.
2013. febr. 13. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán szokott fájni a hasam, és mást sem érzek peteéréskor. Tudom, hogy vannak akik érzik, de ha nagyon kellemetlen akkor az másnak a tünete lehet. Nem lehet,hogy valami fertőzést elkaptál, vagy felfáztál?
2013. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden hónapban érzem és szokott fájni, de csak 1-2napig, azért furcsa most ez a három nap, de más problémám nincs, így nem gondolom, hogy fertőzés vagy felfázás lenne.
2013. febr. 13. 18:09
 3/9 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Én a szülésem óta érzem, fél-max 1 napig , utána pont 14 napra meg is jön a mensesem. Lehet,hogy érzékenyebb vagy rá,és ezért érzed ennyi ideig.

2013. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én még nem is szültem, mégis úgy tűnik nagyon érzékeny vagyok. És mit gondoltok most, akkor melyik nap van a peteérésem, ha ilyen sokáig érzem? Hamarosan babát szeretnénk, azért figyelek ennyire most erre. :)
2013. febr. 13. 20:03
 5/9 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Én ezt úgy nézném meg,hogy melyik "fájós" naptól telik el 14 nap. Mert ugye-ha jól tudom- az ovut követő 14 nap állandó,nem igazán változik. Én feljegyezném ezeket a napokat és figyelném,hogy mikor jön meg.És ha több cikluson keresztül megfigyeled, megláthatod,hogy melyik nap a jó. Én ezt csak tanácsként írom, lehet más mást mond,de egy próbát megér :) Mindenféleképp tapasztalat kell,mert bármelyik nap lehet,de gyanítom az utolsó "fájós" nap lehet a jó. :)

Sok sikert! :)

2013. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, én is úgy tudom, hogy a 14 nap az állandó, akkor mostantól majd figyelek erre és számolgatok. Köszönöm szépen a segítségedet! :)

2013. febr. 13. 20:41
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most vagy a 22. napon és tegnap estétől megint fáj a jobb petefészkemnél, ma reggelre még jobban erősödött a fájdalom és tojásfehérje szerű folyásom is van. Most ez mi lehet szerintetek? Egyébként 28-35naposak a ciklusaim, de inkább 30nap felettiek.

2013. febr. 19. 10:06
 8/9 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Lehet extra peteérés is, viszont ha most van a tojásfehérjés nyák,akkor nagy valószínűséggel most van az "igazi" peteérés :)

Üdv! Krisztina

2013. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes. Igen, csak most van ilyen folyásom, múltkor nem is volt, most már nagyon kíváncsi leszek mikor jön meg. :)
2013. febr. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!