Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismeritek a sunshine kid...

Ismeritek a sunshine kid naptetőt babakocsira? Mennyire árnyékol? Hátrahajtható, ha nem süt éppen a nap? Azt írják univerzális, tényleg jó minden babakocsira?

Figyelt kérdés

erre gondoltam:

[link]


2013. febr. 15. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig használtam, nálunk nagyon bevált. Még a gyerek lábát is leárnyékolta. Esprit Sun babakocsihoz használtuk, de szerintem bármilyen esernyőre csukható kocsihoz jó, feltéve, ha van saját kupolája is.
2013. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, normál babakocsira jó volt. Bár nem vagyok benne biztos, hogy szerette a kisfiam, épp azért, mert nagy felületen árnyékolt, így neki esélye sem volt rám nézni. Na de ez ellen már tényleg nincs mit tenni, ha egyszer naptető kell. Végül le kellett cserélnünk a babakocsit testvérkocsira, de arra egyáltalán nem lehet rögzíteni.
2013. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És hátra lehetett hajtani, úgy hogy fel van szerelve? Tehát, ha lépcsőn emelem akkor kupolávan nehézkes lenne, legalábbis mindig hátra hajtom, ezzel is megoldható?


Köszönöm az eddigi válaszokat is, nagyon hasznos volt!!! :)

2013. febr. 16. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Önmagában nem lehet hátrahajtani, én mindig beakasztottam a babakocsi kupolája mögé. Nagyon rugalmas, kicsire összehajtható, és jól bírja a strapát. Továbbá praktikus oldalzsebei is vannak.
2013. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fontolgatom a vásárlását, mert tavaszra, már jó lenne, de nyárra mindenképpen. Napernyőnk van, de múlt nyáron úgy láttam nem jó, mindig állítgatni kellett, meg ahogy toltam a kocsit úgy inogott is, így hol itt volt árnyék, hogy amott :D
2013. febr. 16. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!