Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan program, ami a...

Létezik olyan program, ami a baba fotója alapján meg tudja mutatni, hogy kb. hogy fog kinézni pár év múlva, akár felnőttként?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen mindegy hogy fog kinézni,neked akkor is ő lesz a legszebb
2009. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon érdekes kérdés! Most nekem is felcsiklandoztad a fantáziámat!! :-)) Bár lehet, h ilyet csak a rendőrség tud? Érdemes lenni a szoftver kategóriában is kérdezősködni!
2009. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Találtam egy ilyet, de ez nem teljesen az.


Ez viszont nagyon olyannak tűnik:)


[link]

2009. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Találtam még egyet, ezt mondjuk telepíteni is kell, bal oldalon van nagy zöld downloads felirat, azért írom, mert kinéztem a szemem, mire megtaláltam, holott feltűnőbb nem is lehetne:D
2009. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol van akkor, amit telepíteni kell? Vagy melyikre gondolsz? Meg is próbáltad?
2009. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tényleg, lemaradt:)

Bocsi:


[link]

2009. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi, megpróbálom ezzel is, a másik nekem folyton lefagyott... És akkor ennél gondolom a jobb oldali Download-ot gondoltad:-))))
2009. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, bocsi, csak az egy éves fiam állandóan itt lábatlankodott, és nem tudtam rendesen odaigyelni. Közben, mivel elaludt, megnéztem a progit, hiába hirdették, én nem találtam rajta az öregítést.

A másik nekem is iszonyat lassú volt, több percig tart, mire csinál valamit, meg több ablakot is megnyit egyszerre, de működik, igaz nagyon gáz képet adott...

Magamra már ki sem mertem próbálni:D Van egy olyan, h félig majom képet csinál, na azon jót nevettem, amúgy is kismajminak hívjuk a törpikénket:D

2009. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Letöltöttem. Öregítést, vagy hasonlót egyáltalán nem találtam rajta, viszont roppant jókat lehet szórakozni ezzel!! De csak próbaverzió sajna, de irtó jó!!!!!
2009. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!