Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik azok a lány keresztnevek,...

Mik azok a lány keresztnevek, amelyektől a hideg is kiráz, mert automatikusan egy plázacica ugrik be róla, egy nyafogós, hisztis, buta lány?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy ne sértődjön meg, ha olyan nevet említ valaki, ami épp a kedvence, vagy így hívják vkiét. Itt kvázi véleményekre vagyok kíváncsi, ami jó esetben eltér, mert attól vagyunk emberek. És arra is kérlek titeket, hogy csak a kérdésre válaszoljatok, tehát ilyen válaszok, hogy "nekem nincs ilyen" ne érkezzenek.

Köszönöm!


2013. febr. 20. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
idegen hangzású nevek magyar gyereknek. nálam ez veri ki a biztosítékot. pl: Dzsennifer
2013. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Dzsenifer, Dzsesszika, Dzsenna, Donna, Amanda, Klaudia, Cintia, Titanilla, Letícia, Patrícia hirtelen ezek ugranak be.
2013. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
Pedig egy ilyen kérdés csak arra jó, hogy vitát generáljon! Mi értelme idegen emberektől ilyet kérdezni?
2013. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Egyik névtől sem ráz ki a hideg, de amik nagyon nem tetszenek az a Csenge, Zorka, Anett, Kincső, Zoé, Kira, Beáta.
2013. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok, hogy másnál is vannak e ilyen nevek és, ha igen mi. Aki meg vitatkozni akar, az meg az ő baja, hogy ennyire ráér :)
2013. febr. 20. 14:24
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

kb a névjegyzék 95% fel sorolhatnám akkor :-)))


de az h valaki hisztis nyafogós buta liba legyen az nem a nevén fog múlni .. hanem a nevelésén


egy Barbara is lehet buta szőke Barbi de lehet egy komoly értelmes Barbi is :-)

2013. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
kitti
2013. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
nekem nincs ilyen név...
2013. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%
Kitti,Tímea,Dzsesszika,Dzsenifer,és az összes idegen,furcsa hangzású név.
2013. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nekem vmiért a Dorina ilyen... de nem is tudom miért, egyszer ismertem egy Dorinát, akire pont illett ez a leírás, viszont ahogy egy korábbi válaszoló is írta, Barbarát is ismertem hasonló jelzőkkel, mégsem asszociálok rögtön erre... szóval nem tudom. Lehet azért, mert ez is inkább ilyen újabb név, vagy túl becézett, tényleg nem tudom.
2013. febr. 20. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!