Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányadik héten mondtad el a...

Hányadik héten mondtad el a munkahelyeden, hogy babát vársz?

Figyelt kérdés
Akkor már elmondtad azt is,hogy meddig szeretnél dolgozni? Mikor kezdődött látszódni a pocak?
2013. febr. 20. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég jó volt a viszonyom a főnökeimmel.(mindkét terhességemnél új főnököm volt) A 6-7.héten már szóltam nekik,mert fizakai munkát is végeztem.Csak a másodiknál beszéltük meg,hogy meddig szeretnék dolgozni.
2013. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gabszem ***** válasza:
Jó munkahelyem van, nem kellett félnem semmitől, 10 hetesen mondtam el.
2013. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7 hetesen és táppénzre mentem.Nehéz fizikai munkát végeztem.
2013. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 10 hetesen szoltam de rettegtem mert ha nem mentem volna el időben táppénzre tuti kirúgott volna a drága! Csak én hamarabb léptem szerencsére!
2013. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

10 hetesen. a munkahelyemen 4-en szinte egyszerre lettünk kismamák, úgyhogy a főnök majd leesett a székről! én a 3. voltam, aki elmondta

azt is mondtam, hogy a 8.hónap elejéig szeretnék dolgozni, vagy amíg a babám engedi.

12 hetesen már állandóan fogdostam a pocakom, úgyhogy tudni lehetett :))

2013. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a főnökömnek rögtön szóltam, mert illik tudnia róla, de megkértem a titoktartásra, a többieknek még nem szerettem volna elárulni az első 3 hónap betöltéséig. Amikor a 12 hetes uh is megvolt, és mindent rendben találtak, már nyugodt szívvel elárultam mindenkinek, akkor már kezdett látszani a pocim.

Mivel pedagógus vagyok, nekem egyértelmű volt, hogy tanév végéig dolgozzak, mivel októberre voltam kiírva, így június végéig dolgoztam csak.

2013. febr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy mond el, hogyha előbb veszik észre rajtad hogy terhes vagy minthogy elmondanád akkor nem véd semmi és kirúghatnak.

Onnantól vagy "védve" ha közlöd, mielőtt még észrevennék hogy terhes vagy.

2013. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!