Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhességed hányadik hetétől...

A terhességed hányadik hetétől voltál táppénzen? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
36. Álló munkát végeztem napi 10 órában, nem bírtam tovább. Sem a lábam, sem a derekam, a baba meg túl nagy volt. 4630-cal született.
2012. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Már a 4. héttől. Amint a teszt pozitív lett, kiírattam magam. Nehéz fizikai munkát végzek, és ami ennél is mérvadótt, hogy fél éve volt egy spontán vetélésem, így most veszélyeztetett vagyok.
2012. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan, április elején szültem, és nagyjából január közepéig dolgoztam. Álló munkát végeztem, de akkora lett a pocakom, hogy akkor már sehogy sem volt jó, se állva, se ülve. Délelőttönként még bejártam, de egész nap nem bírtam ott álldogálni.
2012. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

7. héttől. Elkezdtem vérezni, de nem kicsit.

Egyébként is el kellett volna jönnöm minél hamarabb, mert cukorbeteg vagyok és meddőségi kezeléssel lett a baba, mindkettő indokolta volna a táppénzt, de szerettem volna normálisan átadni a munkámat. Hát ez nem sikerült, de a kislányom egészségesen megszületett.

2012. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Amint kiderült hogy babát várok,4-5.hét körül!

Vegyszerekkel,és ragasztóval dolgoztam.

2012. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

10. héttől.

Az egyik ok,hogy nem tolerálták ha valaki kismama lett,a másik pedig napi 8 órás gyártósori munka,a táblákon kiálló villák(szaknyelven),a hely mögöttem kicsi,és a munkatársak rendszeresen ökörködtek,rohangáltak mögöttem- tisztára,mint az ovisok! féltem,hogy neki löknek a tábláknak.

2012. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
31.-től. Betanítottam az utódom és már csak akadályoztuk egymást. Ill nem ment már az egész napos ülés.
2012. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
31. héten. Irodai munkát végeztem, bírtam volna tovább is, de nem akartam télen a jeges utcákon már nagy pocakkal bejárni. A másodiknál is a 31. hétig, ő meg pont a legnagyobb melegben született. Kényelmetlen volt már a tömegközlekedés, volt, hogy már nem fértem fel a buszra.
2012. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
egyszer ket hetet 20 heten vesemedence tagulas korhazi kezelessel utanamegint dolgoztam Aztan 3 inydaganat operacio 1hetet otthon utana a kotelezo 36 heten mentem el szulesi szabira 2hettel tulhordtam. szules utan 12hettel mar dolgoztam ujra Nehez fizikai munkat vegeztem szulesznokent csak ejjeles alol voltam felmentve gondoltam ha baj lessz helyben vagyok.
2012. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
20.héttől. Egy délután 210/160 lett a vérnyomásom(alvás után).
2012. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!