Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyit alszotok naponta?

Ti mennyit alszotok naponta?

Figyelt kérdés
Két kisgyerekem éjjelente összesen 4-10-szer ébred. (a kicsi fogzik a nagy elkezdett rosszat álmodni) Rettenetesen kimerültünk a férjemmel és kiváncsi vagyok hogy más is van-e így. Vajon hány éves korukban lesz lehetőségem legalább 6 órát aludni??
2013. febr. 22. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyerekem van elég kis korkülönbséggel úgyhogy eddig már közel 6 éve nem aludtam át egy éjjelt se mert vagy ők ébredtek vagy a terhesség miatt nem ment már. Már egész jól megszoktam. De azért éjjelenként 8-10 ébredést én se bírnék sokáig nekünk is voltak ilyen szakaszok:(

A nagyobbak szerencsére 2-2.5 éves koruk után csak akkor ébrednek/ébredtek éjjel ha betegek. A legkisebbem most 19 hós még szopik de már csak éjjel úgyhogy szerintem ő azért kel még mindig éjjelente 2 szer. De így is tudok aludni ugyan 3 részletben de 6-6.5 órát.

2013. febr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg napi 6-7 órát sikerül aludnom, 2-3 részletben. A legdurvább fogzás idején volt, egy éjszaka alatt 8 ébredés, visszaaltatás.
2013. febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, lemaradt, hogy 3 éve nem aludtam át egy éjszakát sem.
2013. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 órát alhatnék, ha nem kéne kelnem közben. Kb 2szer megyek pisilni a terhesség miatt, 1szer a lányomhoz kelek, mert nem találja a cumit, valamint vannak még egyéb pikánsságok ami miatt ugyan nem kell kimásznom az ágyból, de felébredek rá (beteg és sokat köhög éjszaka, vagy mondjuk a férjem horkol)
2013. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem viszonylag jól alszik éjszaka, viszont ez rólam nem mondható el. A szülés óta kegyetlenül rosszul alszom, ez van már 1 éve. Sajnos éjfél-1 óránál hamarabb nem tudok elaludni, sokszor akár 2-ig is szenvedek. Max. fél 7-kor kipattan a szemem, de közben minimum egyszer még éjszaka is kelek, és nehezen alszom vissza. Napközben egyáltalán nem birok aludni. Így max. 6 órát, de azt is 2-3 részletben.
2013. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jobb nem lett attól, hogy másnak is rossz.. :-( De irigykedve nézem, hogy egyesek még többet is alhatnak. Nem tudom ki, hogy bírja, de én minden éjszaka úgy érzem, hogy nem bírom tovább.

2013. febr. 22. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Most 1,5 éves lányom hónapok óta este kb. 9-től reggel 7-ig alszik, tőle átaludhatjuk az éjszakát. Szerencsére a terhesség alatt is általában tudtam aludni, kivéve a végét.

Kisöccse 3 hetes lesz, így most megint kezdem az éjszakázást. Kb. 3 alkalommal ébred, néha csak a szopi idejére, máskor tovább tart. Kb. 5-6 óra jut mostanában, több részletben. Nehéz visszaállnom.

2013. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!