Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anukák, ti mennyit alszotok...

Anukák, ti mennyit alszotok naponta?

Figyelt kérdés
Mikor teszitek le a babát aludni? Mikor jártok Ti aludni? Mit csinaltok esténként? Mennyi időtök jut magatokra? Olyankor mit szoktatok csinálni?
2011. máj. 17. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kb. este 10-től reggel 6-ig alszom. Este ha apával együtt vagyunk... ;-) akkor később alszom el ;-)

A baba fektetése után mosogatás, rendrakás, számítógép, tévé.

2011. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8-tól alszik este, aztán én is pakolászok, net, tv, hazajön a párom 11 után, van hogy nem tudok már fent lenni akkor és kb. 11-éjfél körül fekszem, reggel 6-kor ébred a kisfiunk.
2011. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Este 8körül alszik el, örülök ha állok a lábamon, nagyon mozgékony gyerek. Felmosás, fürdőszoba takarítás, mert ezeket nem lehet, csak ha alszik. Aztán zuhanyzás, és net, tv. Párom nincsen, nem kell kit hazavárnom. 11kor fekszem le, 6kor kel a kisfiam legkésőbb.
2011. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van, most várom a harmadikat. 4 éve éjszakánként átlagosan 6 órát alszok 2 részletben.

A gyerekeket este 8kor teszem le aludni, fél9re alszanak de a kisebb (19 hós lány) még mindig nem alussza át az éjjelt, átlagosan 2 szer ébred. Ha beteg, vagy náthás vagy ilyesmik akkor még gyakrabban kel.

Én olyan este 11kor fekszek le, mert addig a dolgomat fejezem be, ill. a férjemmel vagyok.

Magamra akkor van időm mikor napközben a kicsi alszik 2 órát a nagy pedig oviban van, olyankor hajat mosok-szárítok,olvasok, varrok, netezek, a jóidő beköszöntével kertészkedek.

2011. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
éjfél körül fekszek, 7 körül ébred a kisfiam, de általában még picit vissza szokott aludni, kb. 8.30-ig. De már 6.30-tól ébren vagyok, akkor csörög az óra a páromnak, éjszaka még 1-2 alkalommal megébred a fiam. Eddig ez elég is volt, de most koraterhes vagyok, állva el bírnék aludni, 7-8 órai alvás után olyan vagyok mint a mosott fof. A fiam 9-kor fekszik. Este rendrakás és hosszú beszélgetések a párommal, szakdogaírás, stb. Magamra nincs időm, sokszor a fejmosás is kész tortúra, pedig 10 perc alatt megvan.
2011. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8 körül alszanak el a gyerekek, utána netezgetek, olvasok, apával foglalkozom :)), mire ágybakerülök, 11-12 óra, viszont minden reggel fél 6-kor kelek, mert futni járok, és haza kell érnem, mire a férjem indul dolgozni.
2011. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 krisztivan ***** válasza:
Fiam elalszik fél 10-kor,én legkésőbb 10-kor ágyban vagyok.11-kor ébred először,hajnali 2 felé másodszor,fél 5 körül harmadszor.Olyankor odaveszem magam mellé és alszik még kb.fél 6-ig.Aztán indulhat a nap.Szóval ha szerencsém van akkor 6-7 órát alszom néhány részletben.
2011. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok, persze nem reggelig alszik a 15 hós kisfiunk, 1-szer még szokott enni, abszolút változó időpontban 1-5 között és van, hogy nem tud visszaaludni, ilyenkor a nappaliban a nagyágyon mellé kell feküdni. De szerintem erre rá áll az ember, én már fel sem veszem. Ha nem gondolok rá, nem vagyok fáradt.
2011. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van: 2,5 éves, 6 hós.

Rengeteget alszom, éjjel 10-től reggel 7-ig (ébredés nélkül), és néha napközben is 1-2 órát.

Nagyon jó alvók a gyerekeim.

Anyukaságom előtt soha nem aludtam ennyit.

2011. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2 gyermek van, mindketto pici.

Most mar szuper, mert kb 2 honapja napi 6 orat alszom rovidebb megszakitasokkal (ejfeltol hatig).

Elotte botranyosan keveset, 3-4 orakat, de nagy (egy oras) megszakitasokkal. Semmit nem ert, csak szenvedes volt, sokszor mar nem akartam elaludni, mert tudtam, hogy fel ora mulva meg rosszabb lesz ebredni.

2011. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!