Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kötik sokan az anyósülés...

Miért kötik sokan az anyósülésre a gyerekülést (nem hordoozót)?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért teszik én soha nem tenném oda a gyereket! Gondolom az olyan anyukák csinálják akik egyedül utaznak a kicsivel és így tudnak rá figyelni!
2013. febr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Én setenném,de ugy tudom nem is szabályos.
2013. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos vannak gyerekek akik nem bírják az utazást, ilyen az enyém is,össze hány mindent ha nem elől utazik.
2013. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Mert sokan azt hiszik hogy az úgy oké. Én úgy tudom, hogy NEM lehet oda gyerekülésben menetirányban utaztatni gyereket, az más mikor már 12 éves elmúlt akkor már azt hiszem lehet.

Amúgy a legveszélyesebb hely az autóban.:(

2013. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, a kresz szerint is tilos, meg tényleg ez a legveszélyesebb hely. Ezért is tettem fel a kérdést, de eddig 1 válaszolón kívűl senki nem vállalta, hogy oda teszi. Pedig tényleg nem ritkán látok ilyet sajnos...
2013. febr. 22. 13:28
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Az anyós ülésnek nem akármiért az a neve, a legveszélyesebb hely,biztos nem kötném oda a gyerekem.
2013. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
4 es vagyok kapásból van 3 olyan ismerősöm aki a nagyobb gyereket (3-4-5 éves) oda teszi be üléssel apa vezet anya meg hátul a kisebbel. És amúgy meg vannak róla győződve hogy ez szabályos hiszen még sose intette le őket a rendőr (amúgy ezt nem értem hogy hogy nem, mert felénk elég sok ellenőrzés van és az ilyet messziről kiszúrni ha elöl ül a gyerek)
2013. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én legszívesebben szólnék az egyik ilyen ismerősünknek, csak nem vagyok az a más dolgába ütöm az orromat típus.
2013. febr. 22. 14:46
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Fogalmam sincs. Pedig bizonyítottan az a legveszélyesebb ülés az autóban. Egyébként szabályos odakötni, ha menetiránynak háttal van és a légzsák ki van kapcsolva. Lehet valakinek tetszik, hogy jól látja a babát, de 1. vezetés közben nem hiszem, hogy előnyös, hogy anyuka a mellette fekvő babával foglalatoskodik 2. kövezzetek meg, de szerintem óriási felelőtlenség arra az ülésre tenni a babát.
2013. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
7 es vagyok nekem sincs közöm hozzá végülis de azért megkérdeztem hogy miért teszik oda holott elvileg tudomásom szerint nem szabad? Szerintük meg szabad. És erre mondták hogy a rendőr sose szólt még érte.
2013. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!