Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani Családbarát...

Tudtok ajánlani Családbarát hoteleket?

Figyelt kérdés
Magyarországon vagy külföldön bárhol.Amit két 6 éves és egy 4 éves kisgyerek élvezne :) köszi.

2013. febr. 28. 10:10
 1/2 kíváncsicska ***** válasza:
100%

Szerinte az egyik legjobb a Kolping Családi hotel Alsópáhokon.No az ára is borsos viszont.De nézz körbe a www.szallas.hu-n és szűkítsd a keresést.Én eddig még nem csalódtam az ott talált szállásokban (igaz eddig gyerek nélkül mentünk, mert nem volt baba)Idén lesz az első, hogy nekem is bababarát szállást kell keresnem.

Ja az Art hotel Zalakaroson az sem rossz, mert van kiságyuk meg etetőszék, meg egy kis játszósarok, de nincsenek kifejezetten ráállva a gyerekekre

2013. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,meg is nézem gyorsan :)
2013. febr. 28. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!