Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi játszódhat le egy 10 éves...

Mi játszódhat le egy 10 éves Kisfiúban most, hogy hirtelen felbukkant az Apja?

Figyelt kérdés

Én,mint az Apja mennyasszonya mi a legjobb,amit tehetek?


De olyan ötleteket is szívesen fogadok,amit az Apja jó ha tesz vagy nem tesz.

9 hónapos volt a kicsi,mikor szétmentek azzal,hogy nem a Páromé a gyerek...Tehát lényeg,hogy emléke a Fiúnak nincs,de most látszólag nagyon örül.Meg nyilván így is van,de érdekel az egész háttere.Érdekel hogy mi játszódhat le Benne...

Nagyon új most Nekünk ez a helyzet,nyilván az összes résztvevőnek,de szeretnénk jól csinálni.

Pedagógusnak tanulok,tehát ha valami jó könyvet vagy olvasmányt tudtok ajánlani evvel a korral,vagy helyzettel kapcsolatban annak is örülök.:) Bármilyen jószándékkal adott tanácsot megköszönök!:) Szép estét!


2013. márc. 1. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
egy 10 éves már nem olyan kicsi. kérdezd meg őt magát. persze nem letámadni kell rögtön a kérdéssel. .. dehát pedagógusnak tanulsz, biztos tudod, h. fokozatosan kell mindent. ha már nem lesz visszahúzódó, félénk -ha egyátalán az-,akkor kérdezd meg h. érez, h. képzeli el, mit szeretne. ez lesz a legtisztább.
2013. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 évesen már a legtöbb fiúnak hiányzik az apa. Az anya nem pótolhatja, még ha sok nő azt hiszi, hogy igen.

Az apja legyen vele minél többet, beszéljék meg a "férfi" dolgokat, csináljanak közös programokat stb.

2013. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam mint a Kedves Első Válaszolóm és a Párom is úgy cselekedett eddig,mint amint a Kedves Második ír.:) Huh,picit megnyugodtam,hogy jól gondolkodtunk!
2013. márc. 1. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!