Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szavaznátok nekem, hogy két...

Szavaznátok nekem, hogy két nő közül melyik néz ki jobban? Vagy akár három közül? Ide rakjak fel képeket vagy a Facebookon is lehet, hogy írjatok vagy ahhoz be kell először ismerősnek jelöljük egymást?

Figyelt kérdés
Szavaznátok nekem, hogy két nő közül melyik néz ki jobban? Vagy akár három közül??? Ide rakjak fel képeket vagy a Facebookon is lehet, hogy írjatok vagy ahhoz be kell először ismerősnek jelöljük egymást???

#szavaznátok
2013. márc. 2. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
inkabb ide. nem mindenki van fb-on..
2013. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ide hogyan lehet képet feltenni? Köszönöm, ha beleszólsz!!!
2013. márc. 2. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szólt bele, a kérdésre válaszolt. Egyébként meg tök mindegy, mert kinek ez, kinek az fog tetszeni. Ízlések és pofonok.
2013. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen a kérdésre válaszolt, amit meg is köszöntem, csak rossz szót használtam, elnézést kérek ezért. Remélem nem bántottam meg!?

De még is kíváncsi lennék az arányra!!!

Köszönöm neked is!!!

2013. márc. 2. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
De mi köze ennek a gyerekvállalás, nevelés témakörhöz?
2013. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ide rakd fel. [link]
2013. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!