Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, visszaigazolnátok...

Kamaszok, visszaigazolnátok facebookon, ha egy számotokra ismeretlen iskolatársatok ismerősnek jelölne?

Figyelt kérdés
Nem ismeritek egymást, nem beszéltetek még, ő valahonnan hallotta a neveteket, vagy csak úgy bejelöl ismerősnek, mert látja, hogy abba az iskolába jártok amibe ő. Visszaigazolnátok ilyennek? Mit gondolnátok róla?
2013. febr. 12. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint semmiképp. csak olyanok az ismeröseim akiket tényleg ismerek és beszéltem életembe velük, vagy visszaigazolás elött mindenképp megkérdezem hogy miért jelölt be..ha csak "Látott" 50méterről nem igazolom vissza.
2013. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én az ilyeneket még csak vissza sem utasítom, csak függőben hagyom, hadd lógjon ott az idők végezetéig.
2013. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem jelölném vissza.


17/L

2013. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Csak, ha lány. Mert akkor lehet, hogy tetszem neki és ott szeretné megnézni a képeimet amit ismerősökön kívül más nem lát :)
2013. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Én általában visszajelölöm mert azért egy suliba járunk meg minden én ilyeneken nem akadok fent :)
2013. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Én visszajelölöm, ha tudom ki ő. (még ha nem is beszéltem vele) Nem értem miért ne igazolhatnám vissza, most az a pár plusz ismerős... Miért ne tenném, én nem értem?
2013. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha szimpatikusnak találom akkor vissza igazolom,hiszen azért egy iskolába járunk:) Ha teljesen vad idegen lenne (szóval még látni se láttam volna életemben) akkor nem igazolom vissza.
2013. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha látom h egy suliba járunk, akkor természetesen :)
2013. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én visszaigazolom, kitudja lehet, hogy még barátok is lehetünk :)
2013. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak ha tudom hova kötni, azért mert egy helyre járunk, még nem. Legalább köszönjünk egymásnak ha találkozunk.
2013. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!