Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyiért vennétek meg...

Ti mennyiért vennétek meg ezeket? Elsősorban lányos anyukák! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kaptunk ajándékba fiamnak lány ruhákat, pl. egy kis tavaszi kabátot, 98-as, címkés, de van 3 évesre való kordbársony nacink is, kesztyű sállal, sapkával, ebből több féle is 4-8 éves ez van ráírva, Auchanban lett vásárolva. Már hirdetem, de eddig nem vették meg. Nektek mennyiért érné meg? Mindegyik címkés, mivel fiunk van, nem próbáltuk. Az érdekelne, mi az az ár amiért ti megvennétek.

2013. márc. 2. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de én nem venném meg, nem tetszik, ha ajándékba kapnák akkor sem adnám a gyerekemre.
2013. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sok az a 2000ft,ennyiért hasznsznált next-et vettem,szuper állapotban.Ingyen sem kellenne.Na és tényleg a háttér,nálam sincs mindig patika tisztaság,rend,de azért ilyenkor oda figyelek.
2013. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek zöld kezet adtam. Hát, nem olyan rossz amúgy szerintem, persze kinek mi tetszik. Akkor csinálok új képeket, hátha.
2013. márc. 2. 18:54
 14/15 anonim ***** válasza:

háát..nekem nem tetszik..egyáltalán nem aranyos.

snassz.

2013. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éves a lányom, pont ilyen méretet hord, de mivel olyan előnytelen a kép, egyáltalán nem venném meg, nem tetszik a dzseki, max. 500,-t ér meg!

Én ha fotózok, felülről fotózom, vagy a földön, vagy egy pléden, de nem az asztalon a maradékok között! Sokat jelent az előnyös kép!

2013. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!