Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babakötvényről szóló értesít...

A babakötvényről szóló értesítés mikor kapom meg postán? Vagy kapok egyáltalán? Mit kell tenni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit, kb. 2 hónap, amíg küldik. Mi is most kaptuk meg.
2013. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb 3 hetes volt a fiam,amikor postán küldték a tájékoztatót,az adószámával együtt.Nem igényeltem meg,automatikusan küldték.
2013. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 2,5 éves múlt és nem kaptunk róla semmilyen papírt. Amikor érdeklődtem, egy elég bunkó nő közölte, hogy ők elküldték, biztos elveszett és különben is, automatikusan jár, mit aggódok.
2013. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2013. márc. 4. 08:32
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem is van 2 éves kisfiam is, akkor más volt, mert tavalytól az Államkincstár vette át, és most ő küldi a papírt, hogy megnyitották nekik a számlát. Mondom, ez kb. 2 hónap.
2013. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azaz bocsi, első voltam.
2013. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!