Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik autósülést választanád?

Melyik autósülést választanád?

Figyelt kérdés
Az melyik 9-36 kg vagy 9-18 kg és még sorolhatnám , mert rengeteg van.A fiam 8 hónapos és majdnem 9 kg.Az ember elveszik az autósülés rengetegben.
2013. márc. 4. 22:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A te fiadnak még mindenképpen 0-18as ülés kell amit háttal be lehet kötni. Vagy külföldön lehet venni 9-25öst háttal beköthetőt, de az rizikós mert nem tud próbálni.
2013. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%

Én a 9-18 kg-os ülést ajánlom, de abból is a normális márkás üléseket. (ha megtehetitek).

Legyen több fokozatban dönthető, az is fontos!

2013. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2013. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Én a márka rengetegben is elveszek már:) Nania,Touragoo,BeSafe.

Köszönöm a linket is, bár nem értek németül, de annyit megértettem, hogy menetiránynak háttal biztonságosabb.Már olvastam róla találtam is a BeSafenál, hogy lehet a menetiránynak háttal és szembe is, bár eléggé borsos az ára.Nekem ezt ajánlotta ma a barátnőm [link]

2013. márc. 4. 23:18
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
A touragoo ülések nem biztonságod. A márkák közül amiknek a legtöbb ülése tényleg biztonságos az a BeSafe, Maxi Cosi, Römer King, Britax, Cybex.
2013. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Nekünk ilyen van, ez is tökéletes szerintem. Elvileg a brendonban kapható ülések mind tesztelve vannak, biztonságosak. (aztán ki tudja... de remélem így van...)

2013. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy mind tesztelve van, bár kétlem, de olyat is árulnak ami a teszten olyan eredményt kapott, hogy nem megfelelő, úgyhogy hiába van tesztje ha az alapján nem biztonságos.
2013. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Minden Unióban kapható gyerekülés átmegy egy uniós szabványon. Viszont nem minden ülésnek van ADAC tesztje. Én a Maxi Cosit, Cybexet ajánlom.
2013. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó vagyok:

Cybexre van most a Brendonban Baba magazin kupon, talán 15 ezer engedménnyel, 9-36 kg. Tavaly talán ők voltak az ADAC győztesek.

2013. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Golan Trevize ***** válasza:

Nem csak a márkát kell nézni, hanem a pontos típust.

Például a Brendonban most akciósan kapható Cybex ülés nem a legjobb Cybex ülés.

Biztonságra ugyanott van, de van jobb ülésük.


Kérdező:

A gyerekülés kiválasztásához sok szempontot kell figyelembe venni.

Tud-e már stabilan, egyedül ülni a babád?

Mikortól akarod az ülésbe ültetni?

Mennyit szánsz rá?

Van-e Isofix az autóban?


Ezek a legfontosabb kérdések, ezeket szem előtt tartva már lehet néhány típust ajánlani.

Aztán el kell menni, és személyesen megnézni ezeket az üléseket, bepróbálni az autóba, beleültetni a gyereket, és a személyes tapasztalatok alapján választani ki azt, amelyiket megveszed.

2013. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!