Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik autósülést választanád...

Melyik autósülést választanád és miért? STM vagy Kiddy?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. júl. 3. 13:33
1 2
 1/13 Funktasztikus ***** válasza:
mind 2 biztonságosnak tünik:D itt már csak az ár beszél:)
2010. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én a 2 közül az stm-et válaszottam:)

ezért:

[link]

:))

2010. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Kiddy van, mind a két gyereknek. Pontosan a pajzs miatt. Egyrészt az övből kibújt a gyerek, ha meg nagyon megszorítottam, akkor sírt, mert fájt- a Másik pedig annyi rémtörténetet hallottam, amikor pont az öv nyomorított meg embereket meg okozott maradandó sérüléseket, hogy inkább a pajzsot választottam. Persze most már a nagyobb a Kiddyben pajzs nélkül van, a kocsi saját biztonsági övével- úgyhogy nem tűnik logikusnak a dolog. De valahogy akkor is úgy éreztem, hogy jobb a pajzs, mint az öv. És a pajzs nagyobbnak is tűnik és úgy éreztem jobban megtartja a gyereket mint a két kis vékony pánt.
2010. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jaj, ez a tesztgyőztesség már megint. Az ADAC teszten első lett, mert 4 ülést vizsgáltak ebben a kategóriában és évben és a másik három még az alapkívánalmakat sem érte el. Ez legalább egy elmegy kategóriába befutott.

A Kiddy jobb eredményt ért el a frontális és oldalirányú ütközések elleni védelem terén.

2010. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szó nem volt ADAC tesztről. Nem az alapján választanék...
2010. júl. 3. 15:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Kiddy vagy Cybex Pallas. Én e közül a kettő közül választanék.
2010. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi a Kiddyt választottuk.
2010. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Konkrétan,én egyiket sem,az ok:2 kategóriát átfogó ülés mindkettő!Ezekből(az átfogó kategóriákból)nem is készítenek isofixes változatot.Én írtam az ADAC-nek,mert ajánlást kértem tőlük ülés vásárlásra,és azt kérdeztem,hogy mit gondolnak a 9-36 kg ülésekről.Azt írták,hogy soha nem lesz annyira biztonságos,mint azok,amelyek csak egy adott kategóriában használhatók.Különben,mindkét ülés jó(az STM a Recaro olcsóbb,ámde igen jó minőségű)kistestvére,a Kiddy pedig az újítások nagymestere.
2010. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen a 9-36 kilóig nagyon tág kategórai, igazán nem jó, főkleg kicsinek.

Nekem is mondták, amikor ülést vettünk.

2010. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Na jó, de az ajánlások szerint 1 éves korig a gyereknek jobb háttal bekötve utazni. Biztos van ilyen ülés, amit nemcsak menetirányba lehet bekötni, de mi inkább a hordozót használtuk. És a következő kategória a 9-18 kg-ig- jó mondjuk ezt a fiam tudta volna használni pár évet, de volt olyan csoporttársa az oviban, akik 3 évesen 22 kg-ot nyomtak És nem kirívóan kövér gyerekek, még az én iszonyú sovány gyerekem is megüti a 15kg-t. Így nekik ez a kategória kb 1 évre lenne jó. Utánna úgyis egy 18-36 kg-os jönne. Jó egy évig másfélig valamivel biztonságosabban utazhatnak, de szerintem ennek nincs akkora jelentősége ilyen rövid időszakaszban.
2010. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!