Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ha lejárt gyesem, és...

Edus83 kérdése:

Anyukák, ha lejárt gyesem, és nemvolt bejelentett munkám, szükés elött, tudok valamilyen támogatást igényelni?

Figyelt kérdés
Dolgoztam de 5évig nemjelentettek be,de most,hogy 3éves lett lányom,12.200ft semmire nem elég.

#Gyes lejárta után #van támogatás?
2013. márc. 5. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nem jár semmilyen támogatás ilyen esetben.Max lakásfentartási,és azt hiszem gyermekvédelmi támogatás.De ezekkel nem vagyok tisztában.
2013. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a párod sem úszkál a pénzbe akkor az önkormányzatnál érdeklődj...ha az 1 főre eső jövedelem x összeg alatt van akkor valami lakhatási vagy nem is tudom milyen támogatást adnak valahol
2013. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aktív korúak ellátását nem igényelhetsz szerintem egy bizonyos munkaidő kell hozzá. Egyáltalán nem volt soha olyan munkahelyed, ahol bejelentettek? Ha volt, akkor ennek az aktív korúak ellátásának járj utána, próba szerencse. Ha nem volt egyszer se bejelentett munkahelyed, akkor nem kapod meg.

A gyermekvédelmi támogatást igényelheted, de úgy tudom, az évente kétszer 5000 Ft körül van csak.

2013. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Munkanèlkülibe menj el, ott szoktak munkát kiajánlani!

Add be több helyre az önéletrajzod

2013. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a családsegítő központban és az önkormányzatnál tudsz segítséget kérni.


bocs, nem akarok a zsebedben turkálni, de nekem kicsit sántít, hogy 3 évig 28500+12200 ft / hó elég volt. ez másnak is fel fog tűnni...

2013. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
27200-ft kaptam,és voltam bejelentve,ápolónő vagyok,és dajka,voltam szociális osztályon akkor nem tudtak segíteni:(!!!Túl sok pénzt kerestünk párommal így:(!!Ő 77000-kap készhez:(!!
2013. márc. 11. 07:23
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Én ilyen esetben nem segélyek után néznék, hanem munka után!

Ha nincs helyben, akkor szomszéd város! Ha ott sincs, akkor költöznék Budapestre, ha ott sincs, akkor külföld!

Ha az ember akar, akkor talál munkát!

2013. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló,nem azzal van a baj,hogy nem akarok dolgozni:)És nem találok munkát hanem azzal,hogy nincs kire hagyam lányom:)!!!!De hál istennek megy szeptembertől ovodába nem leszek remélehetőleg segéyre szorulva.
2013. jún. 6. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!