Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » XV. Kerületi SZTK-ban melyik...

XV. Kerületi SZTK-ban melyik orvost ajánljátok?

Figyelt kérdés

Az alábbiak közül lehet választani:

- Demjén

- Kovács

- Ruzsilla

- Sziklai

- Zsolnai

- Varga (nő)


Ezek közül Kovácsnál voltam 1,5 hete, mert elkaptam egy gombás fertőzést valahol.

Amikor beléptem a kórterembe, akkor megkérdezte, hogy miért hozom magammal a hátizsákom?!

Igazából nem értettem, hogy mire céloz, de utána közölte, hogy akkor majd a titkárnő foglalkozik vele.

Akkor leesett, hogy az iq harcos barátom a 1,5 éves lányomról beszél, akit mertem magammal hozni a délelőtti rendelésre és nem hagytam itthon egyedül, a kutyával játszani.


Ruzsilláról rengeteg rosszat hallottam.. sosem voltam még nála. Nem tudom, hogy ez valóban igaz-e.


Demjén névről ismerős, talán tini koromba voltam egyszer nála, amikor a magándokim nem rendelt.


Van magán orvosom is, csak másik kontinensen. Ott született a lányom is és ő is kezelt a terhesség alatt.


Esetleg 15. kerben magán orvos ajánlat is jöhet, tarifával együtt.


Nagyon szépen köszönöm!


2013. márc. 6. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Én majdnem teljesen meddő lettem miattuk.
2013. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!