Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző az alábbi...

Mennyire jellemző az alábbi hőmérséklet az adott cn napokon?

Figyelt kérdés

34-37 napos ciklusaim vannak. A legutóbbi ciklus 37 napig tartott. Rendesen megjött utána 5 napig.

A ciklusban eddig nem volt peteérés, mert nem ment fel a hőm.


25. cn: 36,4

26. cn: 36,5

27. cn (ma): 37,0


Most végül is létezik, hogy 28 cn-re fog megjönni?!

Ez a nagy "ugrás" miért van?


Előző hónapban 36,5-ről csak 36,8-ra ugrott fel.


Tegnap reggel görcsölt a hasam is, eléggé fájt és nagyon rosszul éreztem magam abban a 10-20 percben.

Alig bírtam a kislányomat az ölemben tartani.


2013. márc. 7. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne görbét vezetned.


Szerintem pont, hogy a peteérésed volt most, ehhez képest 2 hétre kell megjönnie

2013. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is peteérés lehet, és tényleg, megér egy regisztrációt a ciklus.hu-n, hogy tudjad vezetni a hőt.

Érdemes lenne egy endodokit felkeresni, 37 napos ciklusok nem igazán jók. Igaz én is így estem teherbe, de nagyon nehezen.

2013. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék, itt a ciklusom. Vezetem már pár hónapja. A múlthavi cikk-cakkos volt, ez pedig amolyan egyhangú...


Hát, ha pont sikerült aznap ágyba bújni, amikor pete érésem volt .. megeszem a kalapom .. az nagy "mázli" lenne.


Azért raktam fel a kérdést, mert tapasztalt anyukák válaszára vagyok kíváncsi. Én nem merek már ennek a ciklus.hu-nak hinni. :/

2013. márc. 7. 13:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a ciklus vezetését nem azért írtam, mert akkor tudok válaszolni, hanem a te érdekedben, neked javasoltam, mert úgy sokkal átláthatóbb, mint fejben elképzelni. Ugyanazt tudom mondani, mint az előbb, szerintem most volt a peteérésed. Ez jó hír, hiszen az előző hónapban egyáltalán nem volt, most végre van. Ha babát szeretnétek, ma sem késő együttlenni
2013. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

27-ik napon vagy, és még nem volt peteérésed. Ha most volt (amikor felugrott), akkor 41-ik napon kellene hogy megjöjjön. Ez a görbe nem szép.

Úgy kellene szépen kinézni hogy kb 32napba beleférjen egy mensi utáni alacsony, középen peteérés, utánna meg magasabb mensiig a görbe, és mikor meg fog jönni, akkor esik le a hő.

Ez így nem jó! Ez így nagyon sok! Ilyen hosszú ciklusoknál nem is biztos hogy van peteérés sajna. Kívánom hogy legyen, de inkább egy orvossal konzultálj.

2013. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A cikk-cakkos sem jó!


Itt nézz meg pár példagörbét:

www.babatervezok.otthona.net (ha nem jön be az oldal, akkor gogliba keress rá!)

2013. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Itt az előző havim:

[link]


Ezt nem mértem időre pontosan. Viszont ebben volt peteérés.

Én nem mondtam, hogy az előzőben nem volt, ezt honnan értelmezted így?


Nekem a nőgyógyászom anno (3 éve) közölte, hogy a 28 nap a nagy átlag, de azzal nincs semmi gond, ha valakinek 34. napig tolódik ki a ciklusa.

Akkor van probléma, ha ennél jóval nagyobb.

2013. márc. 7. 13:57
 8/11 A kérdező kommentje:

Ma megyek dokihoz, igaz sztk-s. Megkérdezem, hogy mi legyen, hogy legyen.

Megmondom őszintén, hogy szeretnék reménykedni, hogy jókor voltunk együtt jó helyen, de nem akarom magam elbízni.

Nagyon meglepődtem reggel, hogy 37,0-t mutatott a hőmérő. Azt hittem, hogy már rossz, mert szinte mindig ugyan azt mérte.

Hétfőn cickafarkfű ülőfürdőt vettem, ami eléggé jól esett. Bár nem hiszem, hogy ez annyira befolyásolta volna a peteérést.


Köszönöm a válaszokat! :)

2013. márc. 7. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Félreértettelek, úgy értettem, hogy az előzőben nem volt peteérés, bocsi.


Viszont: most valószínűleg ma van,(az összes jel arra utal: hő, folyás, petefészek fájdalom) ma mindenképp legyetek együtt, ha babát szeretnétek.


Nekem egyébként amióta az eszemet tudom, 35 napos körüli ciklusaim voltak, mint neked is, 42 napos is előfordult, sőt egyszer talán még több. De szinte biztos vagyok benne, hogy peteérésem is volt, mert meg voltak az erre utaló jelek (folyás, petefészek féjdalom), tehát a hosszú ciklus alapvetően nem zárja ki a peteérést.

(Aztán, nem tudom mi történt, 26 éves korom óta beállt tankönyv szerinti 28 naposra, pedig előtte sose volt olyan)

2013. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oké, akkor ma is együtt leszünk, de attól még elmegyek az sztk-ba a dokihoz.


Nekem terhesség előtt normális volt a ciklusom. Nem tudom, hogy napra pontosan mennyi volt, mert sosem mértem. Nem jelölgettem, tudtam, hogy kb. mikor fog megjönni. [Előtte egy héttel sosem ettem semmit]


Most szülész után egyszer sem volt 28 napos, inkább a 35-37 napos volt jellemző.

2013. márc. 7. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!