Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sportkocsiban ülő gyereknek...

Sportkocsiban ülő gyereknek télre lábzsák? Bármelyik babakocsiba jó bármilyen lábzsák? Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de még nem láttam közelről ilyen bundazsákot.

Figyelt kérdés
Most cserélem le az újszülött kocsit sportkocsira. Van, amelyik tetszik, de nincs hozzá lábzsák. Ezek vízállóak/vízlepergetők?
2013. márc. 7. 14:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Melyik márkát, fajtát ajánlod, mire figyeljek oda?
2013. márc. 7. 14:40
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:

Mi valami univerzálisat vettünk, mert kifejezetten a babakocsihoz való nem volt. Hogy mindegyikhez jó-e, azt nem tudom, a miénkhez jó volt.

Vízlepergető.

De én márciusban már nem vennék bundazsákot, inkább pokrócot tennék a lábára, ha hidegebb van.

2013. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A következő télre gondoltam a lábzsákot :)

Akkor még csak 1,5 éves lesz a lányom, még elkel neki.

2013. márc. 7. 15:42
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:

Szerintem ne vedd meg most akkor sem.

A fiaim pl. 15 hónaposak, és már ha akarnám sem tudnám rátenni a lábzsákot a babakocsira, mert nem fér el benne a lábuk.

2013. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!