Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet eladni szerint...

Mennyiért lehet eladni szerintetek egy alig használt babakocsit?

Figyelt kérdés

Hauck citi babakocsi, tavaly szeptemberben vásároltuk a Brendonban. Alig hazsnáltuk, a napi boltba járáshoz kellett csak,ami max negyed óra. A lányom már nem aludt benne. Van hozzá Abc disegn lábzsák is,amit egyszer sem használtuk.

A kerekein látszódik csak a használat.


A kocsi új ára: 26990 ft, alábzsák 6999 Ft.


Mennyit lehe érte kérni???


2012. márc. 9. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy 4 hónapot használt babakocsit aminek az új ára 80 ezer Ft. 35 ezret adtam érte, de kaptam mellé egy pihiszéket is, minden hibátlan és a babakocsihoz a mózestől kezdve a lábzsákon át a táskáig, esővédő fóliáig, szúnyoghálóig minden van.

Te is csak töredékáron tudod eladni, 10 ezret lehet hogy kapsz érte ha amúgy tényleg hibátlan a kocsi.

2012. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60ezer ft-os, teljesen felszeret babakocsinkat, amin még volt garancia, teljesen új kerekei voltak nem tudtuk eladni 35ért....
2012. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd én kb annyiért teszem fel amennyit én is adnék érte. Használt kocsiért még ha van lábzsák is hozzá nem adnék annyit, mint egy újért. Persze vannak futó márkák amikért ölik egymást az emberek (quinny zapp, buzz pl)ezeket széthasználtan is elég jó áron elviszik, de a kevésbé ismert (pedig jó ) márkákat áron alul. Ek kb annyit tesz ki, hogy féláron vagy ha van rajta garancia akkor félárnál egy kicsit többért, így mondjuk lábzsákkal a babakocsit olyan 18-20e körül tudod úgy meghirdetni, hogy valszeg elviszik.

Vagy felteszed 1Ft-ért minimál árral és megnézed mennyit adnának érte, ha csak kicsivel kevesebbet, mint gondoltad még mindig tudod csökkenteni a minimálár értékét.


(sok sikert, én is ebben a cipőben járok éppen)


Ami még sokat segít, ha sok és szép képet teszel fel a kocsiról, kerekekről, üléshuzatról. Amikor kerestem kocsit azokat amikről homályos rossz, elforgatott képek voltak fent meg sem néztem.

2012. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tanács, bár gondolom a legtöbb embernek ez evidens: mosd le a kocsit, mielőtt lefényképezed! Rengeteg olyan hirdetést találtam amikor babakocsit kerestünk, ahol nagyon koszos állapotban fényképezte az anyuka a babakocsit. Azokat a hirdetéseket meg sem néztem, mert aki annyira nem igényes, hogy legalább letörölgesse a babakocsit a meghirdetés előtt, az valószínűleg a használat során sem vigyázott rá.
2012. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyire igazad van utolsó! :) Van aki még kinyitni sem hajlandó. Kikapja a csomagtartóból és feltesz egy homályos ferde képet az összecsukott kocsiról.
2012. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok jó tanácsot.


Ez természetes nálam is,hogy megmosom,még a kerekeit is, és szép képeket rakok fel róla. A mélykocsit is sikerült anno eladnunk,azzal úgy gondolom szerencsénk volt,merz 36 e ft volt az új ára és 8 hónap hazsnálat után hibátlanul el tudtam adni 26 e ft-ért.


Egyébként most is 20 e körül gondolkodom, de szétnézek,aztán meglátjuk mire jutok.

2012. márc. 9. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az 1 éve vásárolt 80 ezres babakocsimat, most adom el 25.ért, tök mindegy mennyiért vetted, a szívem szakad meg érte, mert imádtam, csak ahova költöztünk nem fér el a tárolóban:-(, így nem tudom hol tárolni, de az árából vezsek egy biciklit. Sajnos fele annyiért tudod csak eladni, ha szerencséd van.Mert különben megveszik az újjat. Volt egy autós babakocsink, egy PC, és tényleg alig használtuk, kb 10* volt használva, és a hordozóval az új ára 42 volt, én meg 20 tudtam eladni, és örültem, mert volt aki 15.ért hirdetett.
2012. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!