Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem lehet gyerekem, de nem...

Ha nem lehet gyerekem, de nem szeretnék örökbefogadni, akkor milyen lehetőségeim vannak? Magyarországon engedélyezett, hogy petesejtet vásároljak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vásárolhatsz, ez nem legális. De kiskapuk hidd el vannak.
2013. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem :(

És milyen kiskapukra gondolsz,ha elárulnád?

2013. márc. 7. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Fórumokon olvasgattam nemrégiben erről, csupán kiváncsiságból.

Rengetegen hirdetnek hogy pénzért cserébe petesejtet adnak, persze ez illegális, de valahogyan megoldják ők is, erről többet nem tudok írni, butaságokat nem szeretnék.

Keress rá bővebben, esetleg írj rá 1-2 fórumozóra, hogy hogyan csainálják.

Egyébként előbb volt egy kérdés hogy petesejtet adni (szerintem eladna) egy hölgy, csak ezt elitélik.

2013. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!! :)

Amúgy nem értem miért tiltott?

Ez rengeteg családot tudna boldoggá tenni.

2013. márc. 7. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igazán nincs mit;) érdemleges tanáccsal nem igen szolgálhattam. "szerv kereskedelemhez" hasonló valamelyest, szerintem azért tiltják a pénzért vásárlást. Bár rokon tutira adhat, ismerősre nem tudom milyen jogszabályok vonatkoznak.

Remélem hamarosan babázhatsz, sok sikert!

2013. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván azért tiltott, mert itt kezdődik a gyerek kereskedelem....
2013. márc. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nemtudom,hogy ilyesmi megfordult e a fejedben,de legeslegvégső megoldás lehet a béranyaság,nálunl illegális,viszont Ukrajnában nincs akadálya a dolognak.

Azt viszont tudnod kell,hogy hosszú,idegőrlő,és nem utolsosorban költséges lehetőség.

2013. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!