Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, vigyem az...

Most mit csináljak, vigyem az ügyeletre? A fiam széttépte egy hang nélkül a pelenkázó lapból a szivacsot nem tudom evett e belőle?

Figyelt kérdés
Tudom miért hagytam ott, de soha nem csinált semmi ilyet nem is értem hogy fejtette le a borítást ráadásul teljes csöndben.
2013. márc. 10. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem ezért nem kell ügyeletre vinned.
2013. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát gondolom hogy körberöhögnének amúgy, csak nem tudom mi van ha evett belőle. Semmi baja amúgy látszólag. Ki fogja kakilni vajon??
2013. márc. 10. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:

A szivacsot nagyon nehéz lehet lenyelni, de ha meg is ette akkor az ki fog jönni ne aggódj:)

1-es.

2013. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is biztos amúgy hogy megette egyébként mert csak a törmeléket találtam meg ugye, amikor kérdeztem akkor meg csak vigyorgott persze lehet nem érti mit kérdezek (14 hónapos)
2013. márc. 10. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Na jobbat mondok az enyém az üvegpoharat törte el úgy, hogy NEM HALLOTTAM. Na mi bevittük az ügyeletre, mert ugye üveg, vág, szúr stb...

Szivacs esetében ÉN nem vinném, hisz az nagy kárt nem okozhat, nem mérgezi meg, nem vágja szét semmijét, ha lenyelte ki fogja kakálni :-)

Mennyi idős egyébként?

2013. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14 hónapos, csak attól félek hogy a szivacs ugye műanyag aztán nem tudom, nem akad e el neki valahol...na mindegy most egy merő frászban leszek egy két napig...:(
2013. márc. 10. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha le is nyelt belőle valószínűleg csak akkora darabot, ami könnyen lecsúszott, máskülönben észre vetted volna. Nem valószínű, hogy az elakad, de tuti mindent kitakarít majd. Ki fog jönni, ne aggódj. Az én fiam vattát evett, másnap ott virított a kupac tetején. Adj neki almát, az serkenti a bélműködést, és ha nem evett semmit, akkor is jót tesz egy kis alma nasinak.
2013. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!