Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A munkahelyeden, mikor kérdezt...

A munkahelyeden, mikor kérdezték, mit mondtál, hogy terveztétek a babát, vagy csak becsúszott?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
terveztük, tehát azt mondtam,h. terveztük. ha becsúszott volna, azt mondtam volna, h. becsúszott. ez ilyen egyszerû. amúgy semmi közük hozzá!
2013. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Férjnél voltam már akkor, de viszonylag fiatal, 24 éves voltam. Ennek ellenére mindenki tudta, hogy belátható időn belül szeretnénk gyereket. Abba nem avattam be őket, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót, de amikor bejelentettem a terhességet, senki nem lepődött meg.
2013. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem kérdeztek ilyet, és nem is tudom elképzelni, hogy van bárkinek pofája egy ilyen kérdést feltenni.
2013. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Azt mondtam hogy terveztük, mivel ez is volt az igazság :)
2013. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel tervezett baba volt, így ha rákérdeztek volna, mondtam volna, hogy tervezett, de nem kérdezték. Ehhez senkinek semmi köze, pláne nem egy munkahelyen, ahol nem feltétlenül olyan emberek vannak, akikkel annyira jóban vagy, hogy ilyeneket megbeszélj.
2013. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem értem az ilyen kérdéseket, a gyerekedet is arra tanítod majd hogy hazudjon? Ha túl személyesnek tartod akkor ne válaszolj.
2013. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs, de szeretnénk és folyamatos "zaklatásnak" vagyok ez miatt kitéve a munkahelyemen, hogy lesz-e baba. Én úgy gondolom, hogy ez személyes ügy és nincs közük hozzá, én kitérő választ szoktam adni. A munkáltató felé a már létrejött terhességet kell bejelenteni, azt hogy hogyan "készült" azt nem.
2013. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!