Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is kappott ma MEGINT...

Más is kappott ma MEGINT Családit?

Figyelt kérdés
JÖtt az sms, hogy 11ezer forint családi támogatás érkezett, de kaptam már ebben hónapban.
2013. márc. 19. 07:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyed kompenzáció lenne, akkor nem családtámogatási ellátás néven jött volna. Azt ugye a gyeddel együtt utalják.

Mindenesetre érdekes, mert a családi legkevesebb 12200 FT.

Esetleg egy elmaradás lehetséges.

Én azért felhívnám, nem-e valami téves kifizetés, mert ennek nyoma van és ha téves, akkor visszafizettetik. Persze nem kamatostul, mert ez az ő hibájuk lenne.

Nekem 2011-ben a NAV utalt 45 ezer Ft körüli összeget, mint adóvisszatérítés, furcsálltam, mert én nullásat számoltam. Gondoltam, biztos találtak valamit, úgyis jön majd a határozat róla. Ja, 2-3 hónap múlva telefonáltak, hogy téves, fizessem vissza. Szerencsére kaptam rá kamatmentes részletfizetést.

2013. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi sem kaptunk sms-t,hogy érkezett volna.Írd meg légyszives,hogy mit mondott MÁK,nagyon kiváncsi vagyok.De ahogy az elöttem hozzászólók is írták,valószínű valami elmaradás vagy kompenzáció lesz.De tényleg kiváncsi vagyok!
2013. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen, a MÁK- tól jött.

Majd felhívom őket később. Hát ha vissza kell fizetnem akkor sem ijedek meg, azért ez nem akkora összeg:-)

2013. márc. 19. 08:06
 14/19 A kérdező kommentje:

Hívom őket most.

nem is láttam, hogy elmúlt 8 óra:-)

2013. márc. 19. 08:07
 15/19 anonim ***** válasza:
Rendben,kiváncsian várjuk :)
2013. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Na, azt mondták nyugodtan elkölthetem:-D

Ez a GYES-emnek a törthavi része, mert ettől a hónaptól GYESt kapok, de nem került elbírálásra határidőig. Ezért jött ez a 11 ezeregynéhányszáz forint.

2013. márc. 19. 08:15
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor ez most jó hír :)
2013. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
akkor ez egy jó nap neked:))
2013. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igen :-)

Köszi a hozzászólásokat:-)

Veszek belőle kiscipőt a fiamnak:-)

2013. márc. 19. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!