Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülöttnek milyen cumit és...

Újszülöttnek milyen cumit és cumisüvegeket vegyek? Miből mennyit? (Első babás) :-)

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 1 db Avent 125 ml-is cumisüveget vettem, a biztonság kedvéért. Ha anyatejes lesz a babád és szopik, akkor nem is kell cumisüveg. Az én babám végül tápszeres lett sajnos, így kellett ez a cumisüveg, még vettem egy ugyanilyet amiből vizet ivott majd később teát. Mikor kb. 2 hónapos lett, akkor vettem Avent 260 ml-est, a nagyobb mennyiségű tápszer miatt. Nekem mindig úgy volt, hogy 1 tápszeres üveg, egy teás üveg. A cumit kell csak cserélni.
2013. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én tommee tippee márkájút vettem, ill. adták a sterilizálóhoz.

nem a legolcsóbb, de nagyon is jó minőségű.

meg vagyok vele elégedve, nem volt hasfájós, nem lett cumizavaros a babám (sajnos tápszerrel kellett pótolnom)


de csak végszükség esetén kell a cumisüveg, ha tudsz szoptatni és van elég tejed, akkor nem is lesz rá szükség! :)))


játszó és alvócumit is tommee tippeet vettem, de végül nem volt rá szükség: kiköpte, én meg nem erőltettem.


boldog babavárást!

2013. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi tommee tippee-s cumisüvegeket vettünk utólag, ez vált be. Először egy 150 miliset, ez volt a tápszeres. Aztán mikor többet evett, 360 miliset vettünk, a kicsi pedig megmaradt teásnak. Kisfiam 14 hós, azóta nem vettünk új üveget, csak a cumit kell rajta időnként cserélni. Ja, és hasfájásmegelőző szelep van a cumiján, így ez nekünk különösen jól jött.


[link]

2013. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi MAM-os cumisüveget vettünk 260 ml,3 hónapig szopizott.Volt még egy Aventes üveg is de azt nem fogadta el,a MAM után.

Én csak ajánlani tudom,mi is első babások vagyunk:)

2013. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én Avent cumisüveget vettem: egyet tejnek, egy kisebbet meg víznek, hátha kell. Ehhez elég drága volt a termosz, ezért vettem 2 olcsóbb cumisüveget termosszal, még így is fele annyiért. Tettem ezt fölöslegesen, mert a fiam soha nem volt hajlandó inni egyikből sem, maradtak termosznak, az Avent meg a varászitató aljának.


Első körben vegyél 1 jó minőségűt, úgyis a kicsi dönti el, milyen legyen.


Cumit Nukot vettem. Szép nagyot,betakarta a fél arcát, rögtön ki is esett a szájából. Ezt gyógyszertári kis cseresznye cumira cseréltem, azt szerette nagyon. Szerintem ebből is elég egy pl: MAM , a fiamnak volt, elégedett vagyok vele. Azt is ő dönti el, milyen kell neki. PL: az én fiam semmilyen szilikon cumit nem volt hajlandó elfogadni, pedig bimbóvédővel szoptattam, ami szilikon volt. Ha már tudod mit szeret cumiból érdemes kettőt tartani, mert a még nem mászó gyerek is csodálatosan el tudja tüntetni, főleg alvásidő előtt.

2013. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is első baba lesz.

Mi MAM mellszívót vettünk, ahhoz volt 2 db 160 ml-es cumisüveg, és külön vettünk egy 260 ml-est.

A cumit ki kell tapasztalni. A Felicitas csomagban lesz elvileg 1 db MAM-os. Próbáljátok ki, aztán lehet még kísérletezgetni.

Gratulálok!

24 h km

2013. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én Aventeset vettem, jól rá is fáztam, mert egy fertőzés miatt bekerült a babám a koraszülöttre, nekem nem volt tejem a tápszert meg az osztályon Nuk-osból adták, így itthon nem akart enni az Aventesből!

Gyorsan elszaladt a férjem és vett Nuk-osat!

2013. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett válaszaitokat! Jól jönnek a hasznos tanácsok, tapasztalatok! :-)

Mindenkinek boldog babázást, babavárást!

Üdv.: 32 hkm.

2013. márc. 21. 08:25
 9/9 spidee70 válasza:
Mi Baby Bruin cumisüveget vettünk neki mert biztonsági szelepes és már első naptól kezdve azzal etettük aztán vetünk neki még két üveget teának is mert nagyon bevált,csak akkor megy a táplálék neki ha szívja, ha nem szívja akkor megáll az anyag és nem fuldoklik a baba még akkor sem ha mohón eszik..minden cumisüveget kipróbáltunk nekünk ez volt a legjobb..
2020. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!