Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik nevet adnád a babádnak?

Figyelt kérdés

Nem várok gyermeket, csak kíváncsi vagyok. :-) plusz estleg párban, vagy más, itt nem felsorolt névvel milyen formában tetszik?

Nevek:

Fiú: Ágoston, Benedek, Zalán, Sebestyén, Szabolcs, Simon, Miklós

Lány: Emese, Dorottya, Adél, Enikő, Judit, Júlia, Enikő, Léda

A válaszokat előre is köszönöm :-)



2013. márc. 19. 13:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Miklós (nekem nagy kedvenc, de férjem megvétózta)

Júlia pedig a kicsi lányom.

Adnám még a Benedek és az Adél neveket.

2013. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Fiú: Benedek

Lány: Dorottya, de úgy látom nálad az Enikő a nyerő, mert kétszer is odaírtad :)

2013. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Az is favorit, csak közben még 3 felé figyeltem, azért került oda kétszer :-D
2013. márc. 19. 16:18
 24/33 anonim ***** válasza:

Fiú: Hát a fiamnak egyiket sem adnám ezek közül, egyik sem tetszik, ha muszáj lenne választani, talán Szabolcsot választanám, de csak a Szabi miatt.

Lány: Léda tetszik a legjobban, Emese sem rossz, de a többi nem tetszik.

2013. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Akivel együtt el kellene dönteni,hogy milyen név illene az új emberkéhez és beleszámolva a szülinapjához közel eső neveket. Megnézted mit jelentenek a nevek?
2013. márc. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Többségének tudom a jelentését, de nem mindnek.

Egyébként, pedig a kifejtő részt azzal kezdtem, hogy nem várok gyermeket. Elég messze vagyok még attól, hogy édesanya legyek. (sajnos)

2013. márc. 20. 07:39
 27/33 anonim ***** válasza:

Ezek tetszenek:

Fiú: Szabolcs, Simon, Zalán (de a Z-t nem adnám, mert mostanában nagyon felkapták)

Lány: Adél, Léda, Júlia

2013. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően tetszenek az általad írt nevek.

Nagy kedvencem az Ágoston, és én is becézésen filózom. Már itt is feltettem egy kérdést, oda sok jó és kevésbé jó becézés jött, nekem a Toni becézés tetszik a legjobban. Viszont az Ágoston névbe akkor szerettem bele, mikor így teljes néven hívtak egy kisfiút egy táborban, és egy hét után annyira természetes volt, hogy teljes nevén hívják.

Tetszik még a Sebestyén, de azt tényleg nem tudom hogy kéne becézni. Simon is jó, a Miklós is egyre jobban tetszik.

A Zalán és a Szabolcs amik talán nem tetszenek.

Lánynevek közül az Enikő, Emese, Léda tetszenek. Az Adél nem tetszik, a Judit sem igazán, Dorottya semleges. Júlia szép, de a Julcsi becézés borzalmas.

Nekem a Bíbor és a Sára a kedvenc lány neveim, fiú nevek közül a Domonkos és az Illés tetszik nagyon.

2013. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :-)

Kedves 28. Válaszoló! Nekem az Ágoston név teljes egészében kimondva tetszett meg. :-) A becézése nagy gondot jelent tényleg. :-)

A Sebestyén névnek tudtommal elég sok becézése van. Pl.: Sebi, Sebő, Sebes, Sebike, Sebeske, Besi, ez csak néhány, de szerintem van több is.

2013. márc. 21. 07:36
 30/33 anonim ***** válasza:
Simon,Emese és Enikő tetszik.
2013. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!