Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikreknek adnád az Adél és a...

Ikreknek adnád az Adél és a Léda neveket?

Figyelt kérdés
A vezetékhez megy mindkettő, de nem tartjátok furának?

2013. márc. 19. 17:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ötletes. Én adnám. Az Adél az egyik kedvenc női nevem, de a Léda is szép.
2013. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon eltaláltad! :):) Nekem nagyon tetszik, hasonló, de mégsem. Valaki írta már, de tényleg a nevek is és ők is egymás "tükörképei" lesznek, nagyon találó :) Mellesleg az Adél és a Léda név is tetszik úgy önmagában is.
2013. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%

Én adnám, nekem nagyon tetszik mind a kettő.

(van egy ismerősöm, iker fiainak a neve: Noel és Leon)

2013. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
Tetszik, ötletesnek tartom, főleg, hogy ha visszabontjuk, akkor egy és ugyanaz a név, csak a tükörben kell nézni. Voltak ám ötletei Adynak.
2013. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%
Jajjj nagyon jó! Nekem nagyon tetszik!
2013. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre hasznos lenne, ha mondjuk érintettek, azaz ikrek válaszolnának, ők vajon jó ötletnek találnák-e. Külső szemlélőként biztos ötletes, frappáns, stb., de ha te magad vagy a "szenvedő alany", már sokkal kevésbé tartod jópofának. Épp elég lesz a gyerekeknek az ikres lét, a külső hasonlóság, a folyamatos összehasonlítás és összecserélés/összekeverés, pláne ha egypetéjűek és tök egyformák. Nem szerencsés erre még a névvel is pluszban ráerősíteni, de a szülők persze eldöntik, mit csinálnak, az újszülöttek még nem tudnak beszélni, nincs beleszólásuk.


Én érintett vagyok, és nem tartom jó ötletnek.

Ahogy valaki írta Ady-t, Adél (Brüll) és Láda ugyanazon személyek voltak, itt meg 2 önálló lényről lenne szó, nekik hadd" legyen már saját egyéniségük és nevük.

Hasonlóképpen nagyon egyforma neveket sem szerencsés adni (Léna-Léda, Lili-Lilla-Lilien, Anna-Hanna, Nóra-Dóra... stb.), enélkül is folyton keverni fogják őket.


Amúgy nekem az Adél és a Léda is tetszik, mint név, de még tesóknak sem adnám, nemhogy ikreknek.

2013. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
aki pontozgatott remélem ez volt a legnagyobb öröme az életében és több de lesz neki!!!! idióta !!!
2013. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám , nekem nem tetszik ez a páros. Maga a Léda név tetszik az Adél nem.
2013. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 egy.tanacstalan.lany válasza:
51%
nekem tetszik az ötlet...én aranyos..szerintem adhatod nekik :D
2013. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
32%
Adjad,ha a gyerekeid nagyobbak lesznek majd megköszönik neked!Nem mai nyanyaneveket kell adni szerencsétleneknek!Tudom,hiába ,,dumálok'',de gondolj arra,hogy milyen lesz szegény gyerekeknek,majd ha csúfolják őket!
2013. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!