Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Diamilla fogamzásgátlót szed...

Diamilla fogamzásgátlót szed valaki? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ára?
2013. márc. 20. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Még mindig rossz helyen keresed. Próbáld meg az egészség/nők egészsége rovatban.
2013. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés, valószínű már megkapta a kérdező a megfelelő választ, de ha valaki erre jár és érdekelné, akkor mondom, jó helyre írta a kérdést, hiszen ez szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló tabi, tehát mint kismami, jó helyre írta. Én ezt szedem, eddig nem volt vele gondom, nem okozott problémát. Csak mostanában vérzek össze-vissza. De hogy most mitől is, a szervezetem kezd visszaállni, vagy más a probléma, nem tudom. Lassan 8 hónapja szedem. Azért is írok, mert mikor én kezdtem szedni, annyira új volt ez a tabi, hogy semmilyen érdemleges információt nem találtam róla. Én 5500 Ft-ért veszem.
2013. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ugyan olyan jó, mint a többi, csak picit olcsóbb. :)
2013. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kávétejszín ***** válasza:
Mint errejáró, köszönöm az információt, nekem most írta fel a doki a 6 hetes vizsgálaton. :)
2014. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!