Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki volt e hasonló helyzetb...

Vrenata0707 kérdése:

Valaki volt e hasonló helyzetben? A 2. gyermekemre kaphatom e újra a Tgyást, majd gyedet?

Figyelt kérdés
2. gyermekemet várom, július 7-re vagyok kiírva, az első gyermekemmel május 1-vel lejár a gyes!A Tgyásom 53e ft körül volt, a gyedem 48e ft körül. A gyes lejárta után hogy lenne jobb ha táppénzre mennék vagy mivel az első gyermekem után emelt családit kapunk (ekcéma és ételérzékenység miatt), így igényelhetem a gyest még 10 éves koráig. Igényeljem tovább a gyest vagy táppénzre menjek a testvér születéséig?
2013. márc. 20. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz a táppénzzel. Én is táppénzen voltam a múlt hét hétfőig, habár én gyest nem igényeltem, egyből táppénzre mentem gyed után. Most megigényeltem a tgyást már, 2 hét múlva szülök.
2013. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!