Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg mennyi az öregségi...

Jelenleg mennyi az öregségi nyugdíj minimum összege?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Bruttó 28500Ft
2013. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az öregségi teljes nyugdíj legkisebb összege havi 28.500 forint
2013. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fog emelkedni a gyes,csp. 2014 ig befagyasztották.De szerintem akor sem fogják emelni.
2013. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Ja, ezt azért kérdezték? Nem, nem emelik a gyest. Inkább örülni kéne, hogy ennyit is ad az állam, máshol ennyi sincs.

Ha valaki kevesli, akkor dolgozzon legalább 2 évet és úgy vállaljon gyedet, unom, hogy még a gyedem adójából is én tartom el a gyeseseket, mert nem képesek dolgozni. Teljes mértékben megszüntetném a gyest és a gyet-et. Rengeteg ingyenélő van, aki ezek miatt szül gyereket és az én adómból és a többi dolgozó, gyeden lévő ember adójából vonják. Persze tisztelet a kivételnek.

2013. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem a gyes miatt kérdeztem. Ez a kérdés az anyaságira vonatkozik. De aki még ezt sem tudja, attól csak bunkó reakciót várhat el az ember. 8 évet ledolgoztam már, pont abban az életkorban lennék, hogy gyereket vállaljak, de kitörölhetem a hátsómat a 8 év gürizésemmel, mert létszámleépítés miatt elküldtek a munkahelyemről. Amúgy meg arról, hogy az állam milyen döntéseket hoz nem én tehetek. És szerintem jogos, hogy mindenki kihasználja a jogait.
2013. márc. 21. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyaságit 3 gyerek után tudod igénybe venni.
2013. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. márc. 21. 12:40
 8/10 vaszily katalin ***** válasza:
10%
10:49 es hez ok meg értem hogy a kisebség része kihasználja ezt,én nem vagyok kisebségi de nem mindenki tud elhejezkedni ,örülhet ha van tesod,anyukád apukád ki tud segiteni,ha nekem is segitetek volna akor én is elhejezkednék,de van egy elönye két fiamal töbet tudok foglalkozni s jobban is viselkednek mit az átlag gyerekek nem agreszivek,hamarab megbocsátanak,s sokkal türelmesebek az emberekhez.kevésbé streszesebek,nyugotab gyerekek,pedig sokat fáj a szivem a munka után,minden kiközvetitést elválaltam,sok hejre felvetek volna dolgozni,de apárom 24,36 os munkája mellet ami már örülhet 5éve egy hejen.de az idöbeosztás véget mind el kellet utasitanom.nekem még pár évet várnom kell,hogy önálosodjanak.s irány a karier ami nem lesz könyü.
2013. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vaszily katalin ***** válasza:
ja s ma nem kapok semit.
2013. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

HÚ, legalább a 8 általánost végezd el, mert valami förtelem, milyen rossza a helyesírásod, nem láttad a piros vonalakat a szavak alatt mikor írtál?

Nem is csodálom, hogy nem vesznek fel sehova dolgozni, a munkához valamit tanulni is kellett volna.

2013. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!